Acil soru, lütfen cevap verin

KotuKediSero

Gıt gıt gıdaaaakkkkk.....
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2009
7.633
3
40
Ya arkadaşlar, benim bu hafta yumurtlama haftam ve bi bebeğim olmasını çok istiyorum, merak ettiğim şu ki, hamile kalmam için illa da yumurtlamanın olduğu gün mü ilişkiye girmek lazım, yani bildiğim kadarıyla gün aşırı ilişkiye girmek sperm hareketliliği açısından daha garantiymiş ama ya çatlama gününü kaçırırsak diye korkuyorum yumurtlama gününden bir gün önce veya bir gün sonra ilişkiye girildiğinde de gebe kalma şansı var mıdır acep

Teşekkür ederim canım cevabın için kaydirigubbakcemile5 bi de cahilliğime verin bişey daha sorucam, yeni evliyim de biraz cahilim bu konularda:kedi: ilişkiden sonra bi süre belimi alçakta tutarak yatıyorum spermler daha kolay ilerlesin diye, ama kalkıp biraz hareket ettikten sonra hepsi geri geliyo sanki, napsam tutamıyorum okadar dikkat ettiğim halde bi tuvalete gitmeye göreyim :kedi: bu normal midir ki :sinifsinif:

yumurtlama günlerinde hamile kalma şansın daha yüksek
arkadaşında dediği gibi en az bir saat yat
bide dizlerini kır kendine doru çek sağa sola dönerek yat

yani biraz sağ tarafına dönüp yat biraz sol tarafına dönüp yat yine dizlerini kendine doğru çekerek

Bu hafta boyunca uygulayacağım söylediklerinizi kızlar:kedi: inşallah tutar bu kez teşekkürler yorumlarınız için, doktor hipoprolaktinemi de dedi aslında bu ay, belki de olmaz yine ama umut dünyası işte, siz anlarsınız beniopuyorumnanaktan

ıçinden akan sıvıda sperm yok ya da zaten özürlü olanlar var, mesela iki kuyruklular. O sıvı sadece spermlerin içinde yüzdükleri sıvı. O çıktığında spermler çooooktan içeri gitmiş oluyorlar. Ayrıca şu da var bu sitede birçok arkadaş hiç öyle 1 saat falan yatmadan hamile kalmış. Yani kişiye göre değişiyor. Spermler zaten çok hızlı fırlatılıyorlar, olacağı varsa 1 saat yerine 45 dk yattın diye olmamazlık etmez meraklanma canım :))))

olucağı varsa her türlü oluyor ister yat ister kalk

Bu arada ilişkiden önce sert bir kahve ikram et eşine

Aaaaa bunu ilk defa duydum, sert kahve ne işe yarıyor kiakannehir
Ya kızlar bu arada, söylemesi ayıptır dün akşam bi deneme daha yaptık biz, söylediklerinize de uymaya çalıştım, dün hesaplamalarıma göre tam yumurtamın çatlama günüydü, hatta sabahtan beri ara ara kasıklarım batışıyordu, akşam deneyelim dedik, ama garip bişey oldu, ilişkiden sonra çok az kanlı bi akıntı geldi benden, azıcıktı ama belirgin bi pembelik vardı yani, sizce bu neden olmuş olabilir, iyi bişey mi kötü bişey mi sizce, bicevap verip içimi rahatlatın nolur :kedi:

Kahve sperm hareketini hızlandırıyormuş ve spermlerin uzun süre canlı kalmasını sağlıyomuş
İlişkiden 2 saat kadar önce içilmeliymiş.
Kanlı akıntı derken,yerleşme kanaması olduğunu mu düşünüyorsun?Tahriş olunca da olur öyle.Kötüye yorma ama iyiye yorup da hemen heveslenme.Olmazsa üzülmeni istemem..
Herşeyden önce rahat ol,kendini dinleme.
Çalışmalara devam et ama bunu ev ödevinmiş gibi düşünme..
Hesaplayıcılara güvenerek çalışmaları bırakma

Gelişmelerden bizi de haberdar etmeyi sakın unutma cnm :Saruboceq:

Sağol canım benim, yerleşme kanaması diye düşünmedim zaten, sadece acaba bu olumlu bişey midir, ya da normal midir diye düşünmüştüm. Umarım bu ay tutar, ne kadar kafama takmamaya çalışsam da aklımdan çıkaramıyorum işte, hepiniz anlarsınız beni, aynı şeyleri yaşıyoruz. Artık ancak dua ediyorum, rabbim hayırlısını versin hepimize:Saruboceq: olursa da ilk sizinle paylaşıcam zaten bundan şüpheniz olmasın:lepi:

Bayankarasu ikimizinde yumurtalarımızın çatlama günleri hemen hemen aynı.ınşallah bu ay sonuna doğru mutlu haber veririz herkese.Bizimde korunmasız ilk ayımız inşallah ilk aydan tutar.Valla bundan önce niyetim yoktu ama şimdi karar verdik bir an önce olmasını bekliyorum.Farkındayım bencillik yapıyorum ama olsun istiyorum yaaa

bayankarasu o pembe akıntı yumurtanın çatladığını gösteriyo olabilir.Çünkü bana doktorum yumurta çatladığında pembe bi akıntı gelebilir demişti.yani sen tam zamanında yapmışsın sanırım.ama üst üste iki gün yapma demişti doktor bana olan bişey varsa onuda bozabilir sen bir gün arayla yap demişti bilgin olsun.

Hadi bakalım hayırlısıyla o güzel haberi alırsın inşallah.Anlıyorum tabikide cnm bazen heyecandan,sabırsızlığımızdan bildiğimiz şeyleri bile uygulayamıyoruz.Dilerim hepimizin dualarını kabul eder Rabbim ve en kısa zamanda anne olmayı bize de nasip eder :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…