Acil kizlar Tosun pasa arkadasimizin babasi icin

Amin inşallah çok teşekkürler. Şimdi iyi yoğun bakımda. bir damar daha tıkalı onu da bir süre sonra tedavi edeceklermis. İnşallah onu da sağ salim atlatır.
Canım çok ama çok geçmiş olsun . Rabbim size bağışlasın birebir aynı süreçten geçtim eşimle biliyorsun.. inşallah bir an önce iyileşir yanınınza gelir

Ya müsait değildim eşim için 1 haftadır yine hastaneye gidip geliyoruz geri kv ler oluyo bildirimi görsem bile okuyamadım . Rabbim şifa versin inşallah

Lna16 cnm benim okumayi çok isterdim ama inan kemoterapi nin verdiği yan etkilerden okuyacak durum da değilim rabbim Şafi adı ile şifalar versin inşallah
Bende daha 1 saat oldu gireli Meralim bitmiş haberim yok Etiketleme için geç kalmışım canım olsun başka.dualarda buluşuruz inşallah
Allah razı olsun balım yine de lütfen istirat et dinlen yorma kendini
İnce düşünceli kuzum benim

Çok geçmiş olsun părem
Rabbim şifa versin ben okuyamıyorum şuanda ama dualarım sizinle kuzumm
Çok teşekkürler canım duamız tamamlandı Allah razı olsun
Canım çok ama çok geçmiş olsun . Rabbim size bağışlasın birebir aynı süreçten geçtim eşimle biliyorsun.. inşallah bir an önce iyileşir yanınınza gelir
Canım biliyorum çok teşekkür ederim Rabbim senin eşine de sağlık sıhhat versin inşallah
Lna16 cnm benim okumayi çok isterdim ama inan kemoterapi nin verdiği yan etkilerden okuyacak durum da değilim rabbim Şafi adı ile şifalar versin inşallah
Canım Rabbim şifa versin sana Allah razı olsun en kısa zamanda sağlığına kavuşursun inşallah
Ya müsait değildim eşim için 1 haftadır yine hastaneye gidip geliyoruz geri kv ler oluyo bildirimi görsem bile okuyamadım . Rabbim şifa versin inşallah
Estağfurullah
Ahhh Allah ım benim yaşadığım acıyı sana vermesin,babani sana bagislasin
Amin teşekkür ederim. Babanızın mekanı cennet olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…