ACİL KAN GEREKİYOR 0Rh+ Ankara

tl numarası doğrudur muhsin beyle görüşüp beyzanın bilgilerini aldım ve hacattepede çalışan kuzenime iletttim ..kan bankasıyla irtibata geçiyormuş ilgilenecekler inşallah bulunacak..abimde kan için bugün gidecek..eşim veremiyo hastalık geçirdiği için..dualarımız beyza için..

benim kan gurubum uyuyor ama bende gebeyim kan verememki çok üzüldüm inşallah en kısa zamnda sağlığına kavuşur

çok üzüldüm benim kan grubum uymuyo ama eşiminkiyle aynı onunla konuşucam hastanede bize yakın inşallah bi faydamız olur

kızlar hastanın adı: Beyza değil Beyzanur Küçükusta düzeltmek istedim..Hacettepede çalışan personel tanıdıkları olan kişiler 3034144 dosya numarasını söyleyerek Beyzanurun bilgilerini verebilirler.İhsan Doğramacı çocuk bölümü C katında bölüm 24 te yatıyor.Arkadaşlar lütfen herkes 1 telefon etse bir umut doğar küçük için..Dualarınızı esirgemeyin..

Mesajınızı daha dikkat çekici hale getirmek istedim arkadaşım verdiğin bilgiler için teşekkür ederim...a.s.

[ı][sıze="2"]allah yardımcıları olsun,

bende bana gelen maili tüm tanıdıklara gönderdim, inşallah en kısa zamanda sonuç alırlar, acil şifalar diliyorum...
[/sıze]
[/ı]

canım eşime söyledim muhsin beyin numarasını aldı inşallah veericek acil şifalar

Allah acil şifalar versin tanıdıklarımdan araştırma yaparım eger birini bulursam amcayı ararım. Allah yardımcınız olsun

canım geçmiş olsun acil şifalar benim kan grubuma uymuyor. ama aklımda tutuyorum çevrmde varsa yönlendirmeye çalışacağım.

Kızlar, hastaneden az önce geldim.
Test için kan verdim. İnşallah uygun çıkar da yardımcı olabilirim.
Muhsin bey herkese ayrı ayrı teşekkür ediyor.

Test için gidecekler Onkoloji binasına yürümesinler boşuna.
Acilin 4 numaralı girişinden girsinler. Kan merkezinde alınıyor tahliller, onkolojide değil.

Allah kimseyi düşürmesin kızlar oralara....çok zor çok..

Ayy nasıl sevindim arkadaşım çok sağolun allah razı olsun hepinizden.. Umarım uyar verdiğin örnek, sanada geçmiş olsun canım... a.s.

maraştayım cnm ya 0 rh + görünce içim cız etti inş saglıgına kavuşur kardeşimiz

KAN VERMEYE GİDECEK ARKADAŞLAR

MÜMKÜNSE 1-2 GÜN ÖNCEDEN HİÇ BİR AĞRI KESİCİ(ÖZELLİKLE ASPİRİN CİNSİ) VEYA HERHANGİ BİR İLAÇ KULLANIYORSANIZ(MİDE İLAÇLARI HARİÇ) KULANMAYIN.

ÇÜNKÜ KAN DEĞERLERİNİ DEĞİŞTİREBİLİYOR

DAHA ÖNCEDE YAZMIŞTIM

KAN GRUBUNUZ FARK ETMİYOR, ÇÜNKÜ HASTANENİN KANBANKASIYLA BİREBİR DEĞİŞTİRİYORLAR (YADA GİTMİŞKEN BAŞKA BİR ÇOCUĞA YARIYABİLİR)

ÖZÜRDİLEREK YAZDIM MESAJIMI

İNANIN ŞUANDA ÇOK AMA ÇOK KIZIYORUM KENDİME VEREMEDİĞİM İÇİN:çok üzgünüm:

Nam'cım niye kızıyosun kendine, elinde olan bir şey değil ki.
Sen de dualarını yolla, ne demişler kiminin parası kiminin duası.
Tam uygun bir benzetme olmadı ama anladın sen.
Üzme kendini böyle şeylere, bak Allaha şükür çok yardım eli uzatan var.
Elbirliğiyle ayağa kaldıracağız kızımızı inşallah. Kuzum benim, kıyamam.

benim kan grubum uyuyo sewe sewe weririm ki çewredeklerede söylerm onllarda çewrelerine böyle böyle yayılır

Gidecek arkadaşlarımız bayağı fazlalaşmışlar ne kadar hoş bir duygu allah razı olsun hepinizden canlarım sağlıklı günler nasip etsin inşallah sizlere, evlatlarınıza, sevdiklerinize...

Gidip sonuç alan arkadaşlar bizede haber verirlerse seviniriz....

:Saruboceq:kızlar maalesef benim kan grubum tutmuyor ama ankarada çevrem geniştir. tanıdığım herkese zincir sağlayacak bir mail gönderdim. onlar da kendi tanıdıklarına gönderecekelr. umarım küçük melek sağlığına kavuşana kadar hiç kan sıkıntısı çekmeyecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…