ACİL KAN GEREKİYOR 0Rh+ Ankara

Kızlar ben az önce Muhsin beyle görüştüm.

Bugün için kan verildiğini ama devamının da lazım olduğunu söyledi.
Kan vermeden önce bir tahlil yaptırmak gerekiyormuş.
Kanı, tahlil sonucuna göre alacaklarmış.

Öğleden sonra 15:00'e kadar gelip tahlil verebilirsiniz dedi.
Ben bugün gidip tahlili vereceğim bakalım, inşallah kullanabilirler.

CANIM MUTLAKA TOK KARNINA GİT.

KAN VERDİKDEN SONRA MEYVE SUYU VEYA 1 KÜÇÜK KEK FİLAN ATIŞTIR.(PARDON UKALALIK YAPMAMIŞIMDIR)

YOKSA TANSİYONUN DÜŞERyerimseniben

Estağfurullah hayatım ne ukalalığı.
Aklımda tutacağım bunları, zaten normalde tansiyonum düşüktür onun için bir değil bir kaç kekle gitsem iyi olur :) sağolasın.
Ayrıca bayılsam bile nolcak, canı sağolsun Beyzanın.

ben işyerimden birkaç kişiyi bulabiliyorum sordum benimkini alamıyorlarmış ama bugün gitmeye çalışacağım

Merhabalar, Öncelikle çocuğumuza acil şifalar dilerim...Kan grubu bana uyuyor ama ben düzenli bir Kızılay donörü olduğum için belli bir zaman aralığında kan verebiliyorum...Burada dikkat çekmek istediğim nokta sadece acil durumlar için değil, durumu uygun herkesin düzenli olarak kan vermesi gerekliliği...Herkesin bir gün ihtiyacı olabilir kana....

Bu konuda çevremdeki insanlarla konuşup grubu uyan arkadaşlarımı verdiğiniz telefon numarasına yönlendirmeye çalışacağım...Tekrar tekrar geçmiş olsun diyorum...

Az önce görüştüm Muhsin Bey'le..

"Şu anda burada kan veren arkadaşlar var. Siz Pazartesi gelin kan örneğinizi verin" dedi.

Şimdi.. ben Pazartesi gidiyorum. Kan örneğini veriyorum. Kanın uygun olup olmadığı test edildikten sonra anlaşılıyor. Eğer uygunsa da Muhsin Bey beni tekrar arayarak haber verecek, ben de o takdirde kan verebileceğim.

Bir deniz yıldızı..

Ben de öğleden sonra gidip vereceğim kan örneğini.
İnşallah kullanılabilir... :çok üzgünüm:

o küçücük meleğe çok geçmiş olsun diyorum.kk yönetiminden konu ile ilgili gelen maili az önce tanıdıklarıma gönderdim.umarım en kısa zamanda gerektiği kadar kan bulunabilir.ve o küçücük melek sağlığına kavuşur.dualarımız onunla...

Hepinize tekrar teşekkürler arkadaşlar.. Püsküütüm senin mesajını ara sıra alıp güncelleyeyim ben arkadaşlara bilgi olur....

bende bu insanları anlamıyorum söz konusu olan sağlık çocuk oyuncağı değil madem kan vermek istemiyosun yalan yanlış numara veripte neden milleti oyalıyosun böyleleri bence hasta ruhlu insanlar.....neyse allahım acil şifa versin :Saruboceq:

bende bu insanları anlamıyorum söz konusu olan sağlık çocuk oyuncağı değil madem kan vermek istemiyosun yalan yanlış numara veripte neden milleti oyalıyosun böyleleri bence hasta ruhlu insanlar.....neyse allahım acil şifa versin :Saruboceq:

kim yapmış onu acaba?:1no2:

Hepinize tekrar teşekkürler arkadaşlar.. Püsküütüm senin mesajını ara sıra alıp güncelleyeyim ben arkadaşlara bilgi olur....

Tamam kallisim.. Pazartesi günü olan gelişmeleri de buraya yazar, bilgi aktarımı sürekliliğini sağlamaya çalışırım..

ellerinize sağlık arkadaşlar sayenizde birilerinin işine yarayabileceğimi fark ettim tekrar teşekkür ederim allah sizlerden razı olsun

Acil şifalalar diliyorum minik beyzaya bir an önce siz ablalarının sayesinde sağlığına kavuşur işallah
Hepiniz birer meleksiniz

benim kan grubum uyuyor fakat daha dün kızılaya gittik eşimle ondan aldılar fakat benden almadılar kanı..değerim düşük çıktı..
tanıdıklarım var onlara söyleyeceğim bende..
telefon numarasını kaydettim muhsin beyin..
rabbim o minik meleğe şifa ,ailesine de sabır versin inşallah...

Ben bizim diğer topiğe de haber saldım. Çok Ankaralı arkadaşımız var orda.
Belki oradan da çıkar bir kaç kişi.

Kızım var benim de 12 yaşında... o ailenin halini o kadar iyi hissediyorum ki.
Allah kimseyi evladıyla sınamasın.
Allah yardımcıları olsun, kan veremeyen arkadaşlarımız da bol bol dua etsinler.
Allahın izniyle o dualar gider bulur yerini.

Allah yardımcıları olsun...
çaresiz kalmak kadar kötü birşey yok,bilirim...
tanıdıklarıma söyleyeceğim,telefon nosunu da vereceğim...
inşallah , inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur ve bu hastalıktan kurtulur Minik Beyza...
Allah yardımcın olsun yavrum...

Bizim eller topiğinde ankara ilimizede bu konunun mesajını mı atsak daha falza katılım olur belki :uhm:

Olabilir eylülcüğüm sen yapabilirmisin yoksa ben mi yapayım? her ikimizde aynı mesajı atmayalım diye soruyorum canım...

X