ACİL KAN GEREKİYOR 0Rh+ Ankara

allah rahmet eylesin ailesine sabır vesin çok üzülüdüm
mekanın cennet olsun küçük melek

senağlamasenağlamabüyük acı biz burda böyle kötü olmuşken annesi babası ne haldedir kimbilir:çok üzgünüm:ALLLAH yardımcıları olsun :çok üzgünüm:

çok üzgünüm:çok üzgünüm:
sabah işe gelir gelmez herhangi bir gelişme varmı diye baktım ve böyle bir haberle karşılaştım.Allah ailesine sabır versin.küçük melekte nur içinde yatsın. eşimde bende çok üzüldük.

çok üzüldüm okuyunca allah rahmet eylesin annesine babasına dayanma gücü versin

ne kadar üzüldüğümün tarifi yok..
iyi bi haber varmı diye girmişitm ama...
allahım ailesine sabırlar versin..
başımız sağolsun.

o kadar üzüldüm ki ne desem faydası yok...
Allah rahmet eylesin meleğimize, ailesine sabırlar dilerim (((((

Allahım ya nasıl bi acıdır bu böylesenağlamasenağlamasenağlama
Rabbim sabır versin çok çok zorrrrrsenağlamasenağlama

Son düzenleme:
Arkadaşlar böyle bir haberi vermek bana düşsün istemezdim ama aldığım bir mesaj var.....

Başımız sağolsun..Beyza'mız artık gerçekten melek......

MESAJINI GÖRÜR GÖRMEZ GÖZYAŞLARIMI TUTAMADIM

BAŞIMIZ SAĞOLSUN

MELEĞİM BEN YARDIMCI OLAMADIM AMA ÇEVREMDEKİ TÜM TANIDIKLARIMI SEFERBER ETMİŞTİM

ÜZGÜNÜM İNANIN ÇOK ÜZGÜNÜMsenağlama

çok üzüldüm allah ailesine sabır versin senağlama
bende bu acıyı yaşadığım için bilirim nekadar zor olduğunu senağlama allah yardımcıları olsun:Saruboceq:

allahım dayanması çok zor bir acı allahım ailesine dayanma gücü sabır versin Allah rahmet eylesin senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

çok üzüldüm gerçekten...
ne denir bilemiyorum,yavrum çok küçüktü daha...
Rabbim ailesine çok sabır versin,dayanılması çok zor bir acı...
boğazım tıkandı,kelimeler çıkmıyor inanın...
mekanı cennet olsun...
Allah rahmet eylesin...

off daha dün babası ile konuştum zaten durumun pek iç açıcı olmadıgı söylemişti ama böyle erken bir şekilde gelecegini beklemiyordum kurtulabilecegini düşünüyordum amam maalesefki ben konuştuktan 2 buçuk saat sonra cennete uçmuş melegimiz...sözün bittigi yer burası allah sabır versin ailesine..fatihamızı unutmayalım arkadaşlar...kan konusunda daha duyarlı olalım başka beyzalar ölmesin...

Alalh rahmet eylesin...
Ailesine sabır versin inşallah...

küçük bir melek....
artık gereçekten melek oldu

Allahım tüylerim diken diken oldu;bütün vücudum bir anda ürperdi.O kadar çok üzüldüm ki anlatamam.Canım benim.Ailesine sabırlar diliyorum.Herkesin başı sağolsun.Oysa topiğe güzel bir haber duymak için girmiştim ben.Allah rahmet eylesin;mekanı cennet olsun küçük meleğin :çok üzgünüm:

Allah rahmet eylesinne denebilir ki Allah onu günahsız yanına almak istedi ve aldı o şimdi mutlu
annesini babasını yanına alacağı günü bekliyor...
ben daha önce takip ediyordum Ankaradan bir arkadaşıma da atmıştım konuyu dün ama zaten çok geç
kalmışım
şimdi sadece yapılacak bir şey var memleket il ilçe farketmeden kolayca yapabileceğimiz birşey dua
etmek. Ben elimden geldiğince okudum ruhuna gönderdim. Sizlerde oturup okumasanızda bildiğiniz
duaları ezbere oturduğunuz yerden okuyun en azndan ruhuna hediye edin. Allah anasına babasına sabır
versin evlat acısı bu canının yarısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…