Acil bi okuyun ne yapmalıyım:(((((

geciktim diye neden hemen söktürücüye başvurdun anlamadım yani belkide hamilesin nasıl emin olabiliyosun test negatif çıkabilir ama yinede bekle derim hani sökülemediin için dayanılmaz bir agrın olsa neyse

bide evde test yap bakalım sonucunuda yaz bize inşallah hamilesindir

meraba inş hamilesindir diye başlıyım ve devam ediyim.aynı sıkıntı bendede vardı vee ne yazıkkı kist varmıs.doktor banada sokucu vermıstı olmamıstım ve yıne kan testı negatıf cıkınca kıst oldugu anlasıldı doktorda soyledı zaten sımdı daha etkılı bır ılac verdı...ıcıyorum halaa

geçmiş olsun canım ben 19 da gitmiş muaynede oldum kist gözükmedi inş.yoktur çünkü o kistide çektim canım hayırlsıs artık bakalım ben yarın hangi ilaca başlıycam hiç ümitli değilim

benım kasıklarımda arada sancı oluyordu.ve hastalanmadıgım ıcın goguslerım sıstı.akıntım vardı bıraz.farlutal verdı olmadım sımdı desolet kullanıyorum.

İnŞ.canım doktor kullan dedİ ne yapayım kesİn yok deyİnce
canım inşallah hayırlısıyla hamişsindir.ama ben doktorunu anlayamadım.benimde geçen ay reglim 6 gün geçti. kan testi yaptırdı doktorum.negatif çıktı.dediki biz kadınlarda 15 güne kadar gecikmeyi normal sayıyoruz dedi.15 gün geçmesini bekleyelim sonra yine olmazsan önce tekrar beta hcg ye bakalım belki geç döllenme felan olmuştur yine negatif çıkarsa adet olman için ilaç veririm dedi.amam 11 gün kendiliğinden regli oldum ilaca gerek kalmadı.
seni hemen ilaca başlatmış.bencede tekrar kanda baktır.inşallah hayırlı haberler alırsın.

sana katılıyorum arkadasım ama ben kendı adıma ultrasyona gırer gırmez doktorum kıstı gordu ve kıstın erımesı ıcın ılac verdı kan testı falan yaptı ne tarz bısy oldugunu anlamak ıcın ve adetle atılacak ısey oldugunu dusundugunden ılac verdı...

merhaba disikus, aynı durum geçen ay oldu bende de, merak ettim ertesi ay normale dönmüş müydün, ben sanki aynı şeyleri bu ay da yaşayacağım gibi geliyor da, sat 7 aralık, ama şimdi periyodumu bilemediğimden 28 gün diye hesaplıyorum, çünkü geçen aydan önce hep 28. gün olurdum ama geçen ay 48. gün ilaçla olabildim ben de, kist varmış 3 cm lik ve ilaçla erir demişti bana dr, ama bu ay sağ kasığım yine şiş, ağrım sancım yok ama bu şişlik beni korkutuyor. Bir de geçen ay gibi bu ayda da ovulasyon günlerimde o malum akıntımdan olmadı hiç, bu da bana ister istemez aynı şeyi düşündürüyor, seni okuyunca merak ettim, kist olduktan sonraki ayda adet düzenin nasıldı, normal kendiliğinden olabilmiş miydi eger cevap yazarsan çok sevinirim, kapalı bile olsam mesaj yazarsan profilden sevinirim.

stres yapma canım
hiç olmazsa ne olduğunu bilirsin
internetten mi öğrenicen sonucu kaçta verdin kanı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…