Hamilelik Belirtileri Acil bakın nolur

hatcik0

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2023
25
3
21
Ben bu ay gebelikten şüphelendim daha 22 yaşındayım 1 yıldır evliyim 2 defa düşük yaşadım bu ay aşırı derecede kasıklarımda batma falan vardı göğüs ağrısı vardı belirtilerim vardı hastalığıma 4-5 gün kaldı. Bugün tahlil verdim kanda gebelik yok ama bu çıktı sizce sonradan gebelik yükselir mi bir doktor arkadaşıma danıştım yükselir dedi belki ama zaten bir haftadır şiddetli mide bulantısı sürekli öğürme kusma yaşıyordum bilginiz var mı ya da sizce niye yardımcı olur musunuz😔

Eklentiler

• IMG_20240918_194140.jpg
    IMG_20240918_194140.jpg
    25,2 KB · Görüntüleme: 31
Ben bu ay gebelikten şüphelendim daha 22 yaşındayım 1 yıldır evliyim 2 defa düşük yaşadım bu ay aşırı derecede kasıklarımda batma falan vardı göğüs ağrısı vardı belirtilerim vardı hastalığıma 4-5 gün kaldı. Bugün tahlil verdim kanda gebelik yok ama bu çıktı sizce sonradan gebelik yükselir mi bir doktor arkadaşıma danıştım yükselir dedi belki ama zaten bir haftadır şiddetli mide bulantısı sürekli öğürme kusma yaşıyordum bilginiz var mı ya da sizce niye yardımcı olur musunuz😔
Hiç bilgim yok maalesef. Hakkınızda hayırlısı olsun. Ama olsa muhakkak kanda çıkardı.

Bilmiyorum iste gebelik ile hormonlar oynama yapmış dediler ama net bir şey de demediler
tsh hormonu hcg arttıkça düser ilk basta. mesela benim ilk 8 hafta düstü sonra artmaya başladı hcg sabitlenince. kaldı ki hcg armamış ki sizde tsh etkilensin? 🙄

Böyle geldi

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-18-15-20-57-248_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-09-18-15-20-57-248_com.android.chrome.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 16
Normalde adetim 27 28 de olur geçen ay 22 de oldum zor geçti ama bu ay 22 de mi 27 de mi olucam bilmiyorum
Yine o tarih aralığında olursunuz. Bazen adet günlerinde değişiklik olabilir. Ama aklınızda yine soru işareti olurda bir kaç gün sonra tekrar bi test yaptırırsınız.

X