Acil bakabilir misiniz

camillia

Guru
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2009
41
38
Merhaba kızlar sizce bu test pozitif mi 10 dk içinde yarım gibi görünen silik bi çizgi çıktı

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    1,9 MB · Görüntüleme: 141
canım benim anladığım kadarıyla test kısmında çizgi çıkmamış, tekrar et istersen ya da kan testi yaptır, adet günün geçti mi

hamile degilsin iki cizgi belirgin olmasi lazim hem 10 dakk cok gec

bence hamilesin ve cok yeni 3 gun sonra testi tekrarla birde sabah yapman gerekiyordu kacgun gecti

canım laptopu ters çevirdim ama bişi göremedim. sen testi 2 gün sonra ilk idrarla tekrar et. silik çizgilerede çok takılma :KK66:

ben perşembe gunu silik çizgi hakkında bi konu açtım ve saolsun arkadaşlar da baya ılgılendıler http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/arkadaslar-bana-acil-bilgi-verin-lutfen.751233/page-3

burdan
testime bakabılırsın gayet belırgın olmasına rağmen ben hamıle degılım bazen bole olabılıyormus bıkac kısıyle gorustum aynen benm gıbı pozıtıf gorup hamile olmayan onlarda aynı seyı soledı bazen adet donemı yaklaştığında ve gectıgınde bu sekılde olabılıyormus.ben test bozuktur dıye başka bıtane daha aldım bı gun snra yaptım o da silik ciçgı cıktı bakablırsınz umarım yardımcı olmuşumdur umudunu kırmak da ıstemem bu arada ben ve benm gıbıler genelde nadırdır belırtıyım genelde sılık cızgı hamıle demek cnm inş rabbim gönlüne göre verır :)

Çok teşekkür ederim kızlar bende hemen umutlanmak istemiyorum sabredip 2-3 gün sonra tekrar edicem hayırlısı artık

X