Acil! Adet gecikmem olmadı ama test yaptım, pozitif...hamile miyim?

hayırlı olsuun tebrik ederim Allah sağ salim kucagına almayı nasip etsiiin beta hcg kaç çıktı??

Senin adına çok sevindim canım.İnşallah sağlıklı bir hamilelik geçirir bebişini kucağına alırsın.
Bende 3 yıldır evliyim.Artık bebiş düşünüyoruz.2 aydır korumasız ilişki yaşıyoruz.Bende ağustos ayının 15. de leke(koyu ) şeklinde başladı hastalığım 17 de tam başladı.Muhtemel yumurtlama günlerimde beraber olduk eşimle.Bu ayın 7 sinde hafif pembemsi lekelenme oldu.Bu günde yine biraz daha koyu şekilde lekelenmem oldu.27 günde bir görüyorum adetimi.Normalde ayın 12 de bekliyorum adetime daha 4 gün var.Kafam çok karıştı.Eğer yarında aynı şekilde olursa test almayı düşünüyorum.Bilgisi olan varsa lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

:85:Senin adına çok sevindim canım.İnşallah sağlıklı bir hamilelik geçirir bebişini kucağına alırsın.
Bende 3 yıldır evliyim.Artık bebiş düşünüyoruz.2 aydır korumasız ilişki yaşıyoruz.Bende ağustos ayının 15. de leke(koyu ) şeklinde başladı hastalığım 17 de tam başladı.Muhtemel yumurtlama günlerimde beraber olduk eşimle.Bu ayın 7 sinde hafif pembemsi lekelenme oldu.Bu günde yine biraz daha koyu şekilde lekelenmem oldu.27 günde bir görüyorum adetimi.Normalde ayın 12 de bekliyorum adetime daha 4 gün var.Kafam çok karıştı.Eğer yarında aynı şekilde olursa test almayı düşünüyorum.Bilgisi olan varsa lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

:78:Senin adına çok sevindim canım.İnşallah sağlıklı bir hamilelik geçirir bebişini kucağına alırsın.

benim kafamı karıştıran ilişki günü degil, 4. haftanın benim adet kanamalarımın oldugu güne geliyor olması.Zaten o hafta ilişkide degildik. Ayrıca 4. hafta içinde oldugumu doktor degil, laboratuardaki uzman söyledi ve zaten 60.47 olan Beta hcg degerim, 30-426 aralıgına denk geliyor. yani testten okunduguna göre öyle. Eger doktor söylese diyecegim ki onlar SAT dan hesaplıyor da ondan öyle diyor diyecegim.

Ben de 3 yıllık evliyim, benim 6 ay sürdü hamile kalmam. Sakın hiç kötü düşünme, rahmin bebek için hazırlanıyor bu süreçte. Test yapsan iyi olur.

herkeze merhabaa,ben de 2 hafta önce evde bulunan idrar testinden yapmştm..henuz adetime bir kaç gun olmasna rağmen ikinci çizgi silik çkmşti, testin yanlş oldugunu duşunup önemsemedim ama saklamaştm:)durup durup niye silik,negatif olsa ikincisi asla olmaz diye duşunurken adet gunum geldi çatti,bugune kadar tek bir gun aksaklik yaşamamş oldugum için digital olan testlerden aldm..ve daha bir gun gecikmeyle hamile oldgumu öğrendim..ardndan tabiki kan testimi yaptrdm..zaten digitalin şaşma ihtimalinin olmadgni biliyordum..yine de dediginiz gibi kesin sonuç için kan testi..
rabbim herkeze hayirli evlatlar nasip etsin en hayirli zamanda.:80:

benim adetime 2 gün kala idrarda silik çıkmıştı adetime 1 gün kala da kan testi yaptırdım. Erken döllenme olursa birkaç gün önceden idrar testinde çıkabiliyo.

Son düzenleme:

tamam işte hayatım.zaten herkes bunu sat a göre hesaplıyor.laborantta ona göre hesaplamıştır.kan testine göre başka sata göre başka olmaz zaten.sağlık ocağına git oradaki ebe de aynı şeyi söyleyecek.

anladım, çok teşekkür ederim. Bir de erken döllenme ne oluyor? Nette pek bi bilgiye rastlamadım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…