Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri acil acil acil yardım alarmı!!!!!!

hilalclk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2013
86
1
arkadaşlar bugün rezene çayı ve çörekotu yağı aldm lütfen nasıl kullanacağımı açıklayıcı olarak anlatır msınız
internetten araştırdım konuları cevapları okudum ama kullananlardan detaylı öğrenmek istiyorum

Son düzenleme:
Rezene ile cörek otu yaginin gögûs büyuttugunu ögrendin bulunan konulardan , ama tarifleri okumaktanmi üsendin ?
Bunun icin konumu acilir gir o konulara ve en bastaki msji oku ordan õgrenirsin

Rezene ile cörek otu yaginin gögûs büyuttugunu ögrendin bulunan konulardan , ama tarifleri okumaktanmi üsendin ?
Bunun icin konumu acilir gir o konulara ve en bastaki msji oku ordan õgrenirsin

cnm bnm hepsini tek tek okudum sen merak etme ama yine de kullanlardan bilgi itiyorum emin olmak adına

Konu kalabaligi oluyor busekilde hemde gereksiz konular bi tariften emin olamadiysan o tarifi veren konuya gir ve sorunu yazip cvp bekle yada kulanan birine ozel msj atip ögren böyle seyler icin herkes konu acacaksa ozaman tarifleri bulunan konular kaybolur lutfen

Rezenenin tarifi bi kupa sicak suya bi poset sallama rezeneyi koy demlenmeye birak gunde 3 kez ic

Corek otu yagida goguslerine aksamlari yatmadan damlat ve masaj yap en az 10 dakka ve istersen isirgan cayine 5 damla damlatip ic

arkadaşlar bugün rezene çayı ve çörekotu yağı aldm lütfen nasıl kullanacağımı açıklayıcı olarak anlatır msınız
internetten araştırdım ama kullananlardan detaylı öğrenmek istiyorummm

memeni büyütmek için mi bu kadar acele ettin. millet atlayacak belki yardım ederim diye. Gereksiz bi başlık!!!

arkadaşlar rahatsızlık vereceğimi tahmin etmemiştim hakkınızı helal edin ama nişanlıyım bnm için ciddi bi sorun anlayışınıza sığınıyorum silinebilseydi silerdim

arkadaşlar rahatsızlık vereceğimi tahmin etmemiştim hakkınızı helal edin ama nişanlıyım bnm için ciddi bi sorun anlayışınıza sığınıyorum silinebilseydi silerdim

Rahatsizlik degilde bak sen mesela bu topige giriyorsun ve buraya giren herkes gögus buyutebilmek icin giriyor bizlerde ve baslik baslik gezip ne gibi tarifler var kimler nelerden etki gordu diye bakiniyoruz senin actigin konulardan gina geldik her gelen gecen soru amacli acarsa ozaman burda bilgi edinmek gûc olur mesela ne yap bilionmu rezene ile o yagimi aldin gir o konulara ve orayi oku sorularin oldumu oraya yaz. Cvp bekle bu actigin konuda kaybolur yazmadikca eger istersen bizim takildigimiz konuyada gel alt 73 ust 75 simdi ust 78 yas 28 orda oku cok bilgi edinirsin

X