Açık parfümler hakkındaki düşünceleriniz neler ?

ixora yı deneyin hem çok uygun fiyata hemde marka parfümler kadar kalıcı bir kere deneyin vazgeçemeyeceksiniz.

Ben orijinal parfüm de çok kullandım açık parfümde. ama çok iyi bildiğim bir şey var o da şu,
kesinlikle orjinalinin kokusunu iyice algıladıktan sonra açık parfümlere bakılmalı. çünkü açık parfüm üreten firmalar kimi parfümlerin resmen aynısını üretirken kimisininse uzaktan yakından alakası olmuyor. dolayısıyla bir kokuyu ilk önce açık değil de orjinalinden deneyip, daha sonra benzetebilen bir açık parfüm firmasının ürününü almak daha doğru.
Ben burberry kullandığım zamanlarda annem kendisine almıştı orijinalini önce onu kullandık sonra bitti tabi yenisini alamadık hemen. dadya parfüme gittim ve inanılmaz benzetmişlerdi. bir de kalem parfümler oluyor işporta da satılan kutu içersinde onlarınki daha çok benziyordu. bir süre bu şekilde kullandık.

bir de geçen gün dadya ya tekrar uğradım. sadece merak için uğramıştım. hot coutre kullanıyordum ve bitmişti o gün. eğer benzetebilmişlerse alıcaktım. denedim ve uzaktan yakından alakası yoktu. sonra chanel chance i denemek istedim. bi kokladım inanamadım. ressmen aynısını yapmışlardı. önce almadım çıktım bi dolaştım bi kaç saat, işlerimi hallettim. baktım hala misler gibi kokuyor dayanamadım gittim aldım. chanel chance i çok beğenirdim ama demekki bu şekilde olacakmış birleşmemiz :icecream:

parfümünüzü bulmak için zorlamayın. çünkü gerçekten koku, sahibini buluyor bir şekilde.

Ben orijinal parfüm de çok kullandım açık parfümde. ama çok iyi bildiğim bir şey var o da şu,
kesinlikle orjinalinin kokusunu iyice algıladıktan sonra açık parfümlere bakılmalı. çünkü açık parfüm üreten firmalar kimi parfümlerin resmen aynısını üretirken kimisininse uzaktan yakından alakası olmuyor. dolayısıyla bir kokuyu ilk önce açık değil de orjinalinden deneyip, daha sonra benzetebilen bir açık parfüm firmasının ürününü almak daha doğru.
Ben burberry kullandığım zamanlarda annem kendisine almıştı orijinalini önce onu kullandık sonra bitti tabi yenisini alamadık hemen. dadya parfüme gittim ve inanılmaz benzetmişlerdi. bir de kalem parfümler oluyor işporta da satılan kutu içersinde onlarınki daha çok benziyordu. bir süre bu şekilde kullandık.

bir de geçen gün dadya ya tekrar uğradım. sadece merak için uğramıştım. hot coutre kullanıyordum ve bitmişti o gün. eğer benzetebilmişlerse alıcaktım. denedim ve uzaktan yakından alakası yoktu. sonra chanel chance i denemek istedim. bi kokladım inanamadım. ressmen aynısını yapmışlardı. önce almadım çıktım bi dolaştım bi kaç saat, işlerimi hallettim. baktım hala misler gibi kokuyor dayanamadım gittim aldım. chanel chance i çok beğenirdim ama demekki bu şekilde olacakmış birleşmemiz :icecream:

parfümünüzü bulmak için zorlamayın. çünkü gerçekten koku, sahibini buluyor bir şekilde.

slmmm sanırım dadya da da bir alana bir bedava varmış ben nete baktım ama sitesi çalışmıyor şuan bidaha uğradığında istanbul şubesi varmı cnm ya sorabilirmisin burda bargello var bir alana bir bedava olan kokularınıda beğeniyorum ama bana çok ters yerde uğrarsam alıyorum bikaç tane birden ama herzaman gimem mümkün olmuyor..dadya varmıdır acaba? tşk edrim şimdidena.s.

kızlar, açık parfümcülerde deodorantta var yani dp de var başka hangilerinde var ve fiyatları neler..birde dp dekilerde her parfümün deosu yokmuş sanırım çok satılanların varmış galiba fiyatları nedir ve kullananlar varmı memnunmusunuz birde nekadar sağlıklı acaba ben hiç dolum deodorant kullanmadımda kullanmak istiyorum fikirlerinizi paylaşırmısınız ltfn

Sayın TGCVN arkadaşım, bu forumda bazen insanların " çok bilmişlik" örneği sergilediklerine şahit olmuşluğum var. Öncelikle kullanılan kozmetik ürünlerin zararları ile ilgili Pembe renk yazıları bir yerden kopyalayıp yapıştırılan konulara inansaydık , inanmamız gereken çok fazla konu olmak zorunda olurdu.Öyle " cild bunu emiyor cild kanseri oluyor insanlar" demek bu kadar BASıT olamaz olmamalı. Pardon size sormak isterim TGCVN arkadaşım , hiç hayatında " Parfüm kullandı cild kanseri oldu " şeklinde birine rast geldiniz mi? Yada çok yakınınızdan birinde duydunuz mu? Böyle yok ondan kanser oluon bundan verem oluon diye hayatı yaşamaya kalkarsak yandık ki ne yandik, bu durumda belediye otobüsüne bile binemeyeceğiz desenize.. tuttuğumuz tüm tutanaklar ya veremli , kanserli birinin eline öksürdüğü eli ile tutulduysa bizden önce :))))))) Her neyse lafı daha fazla uzatmanın manası yok ! ımalat hanelerini gördüğüm, içerik olarak neler koyduklarını birebir bildiğim bir markayı tavsiye ettim sizlere.... B&B Parfümes marka açık parfümlere her yönden güvenim sonsuz... :KK66:

bayadır girmiodum bu topiğe ama ii ki girmişim...
sana göre o zmn hiçbir hastalığın sebebi yok..
madem öle werilen herşeyi sür sürüştür o zmn cildine,illa kanser yapması gerekmio başka zararları da oluo...
tabi şimdi anlamazsın yaşlanınca çıkar herşey ortaya.....
ben parfüm direkt kanser yapar demiorum sadece o hastalığa neden olan bikaç sebepten biridirr,yazımda da yapma riski war demişim zaten ...
benm cildim we sağlığım herşeyden önemlidir,korumak için de herşeyi yaparım çok şükür..
doldurma parfüm alsam da cildime kesinlikle sıkamam,elbiseme sıkarım sadece,çünkü sağlık o kadar ucuz değill...
sen sık istediğin yere sana kimsenin bişe dediği yok..
ben burada insanları aydınlatmak için kopyaladım o yazıyı...
olur ki senin gibi düşünüp yanılanlar oluodurr die.........
uzmanı olmadığım konuda bilmişlik yapmam ayrıca,sadece duyduğum bilgileri insanlarla paylaşırımm
sadece blmişlik yapmam gereken dal matematktir çünkü yıllarca kendimi bu alanda geliştirdmm arkadaşımm.......

Son düzenleme:
:smiley-cool:
Sağlıklı yaşam adı altında bi firmanın seminerine gitmiştim aynen ordada bu yüzden cilt kanseri oluyosunuz buyrun alın bizimkiler organik demişlerdi çok gülmüştüm kaydirigubbakcemile3

Astım,bronşit ve migreni olan insanlarda kokular kötü bi etki yapabilir tabiki ama cilt kanserini hiç duymamıştım. Parfüm cilt kanseri yapıyo diyenler acaba bu yaz hangi plajda güneşlenecekler kaydirigubbakcemile3

parfüm cilt kanserine sebep eet,gidin istediğiniz uzmana sorun....
ben cildime parfüm sıkmam ayrıca güneş de kanserojen olduğu için güneşe de nadir çıkarım anca 50 faktör koruyucu kullanarak,denize de gitsem ne güneşlenirim ne denize girerim...zaten ondan süt beyazıyım yıllardırrrrr.......
dediklerimin arkasındayım we onlara zıt bişe yapmam....

Son düzenleme:
Kızlar bende açık parfüm kullanmak istiyorum ama cesaret edemedim bi türlü çünkü gözümü çok korkuttular benim kanser yaparmısda çok zararlıymısda falan sizden bu konuda bilgi alabilirmiyim.şimdiden tşkkk

YA SAĞLIK BAKANLIĞINDAN ONAYLI FALAN DİYOLAR AMA BEN YİNEDE TENİME SIKMAMAYA ÇALIŞIYORUM DAHA ÇOK KIYAFETLERE SIKIYORUM AMA TENİMEDE GELİYO TABİ HERSEFERİNDE..YİNEDE KULANMAK NE KADAR DOĞRU NEKADAR DEĞİL BENDE BİLMİYORUM CANM AMA SEVİYORUM AÇIK PARFÜM OLAYINI :) BEN BİDE DEODORANTLARDAN ALMAK İSTİYORUM AÇIK OLANLARDAN AMA ONLAR İŞTE DİREK KOLTUKALTINA ONDAN ŞÜPHELİYİM ALSAMMI ALMASAMMI DİYEkafamçokkarıştı

ben d&p den noa kullanmıyorum ve gerçekten orjinalinden çok çok daha iyi yapıyorlar herkes parfümümü soruyor bayılıyorlar sizede tavsiye ederim oakdar parfüm denedim ki çok para vermekte bence gereksiz geliyor o yüzden artık parfümümü seçtim d&p açık parfüm noa artık benim favorim....

bende açık parfüm kullananlardanım orjınal parfum kadar iyi olmasada memnunum kokusuda okadar çabuk uçmuyo..

ben şahsen orjinal kullanmaktan yanayım. çünkü açık parfümün kokusu orjinal gibi olmuyor, ayrıca sağlık açısından ilerde sorunlar yaratabilir. bu yüzden en iyisi orjinal kullanmak bencee. artık internette bir sürü sitede orjinal prfümler satılıyor ve kozmetikçilerden çok çok daha ucuz. önceden ck europhiayı kozmetikçiden 230 tl ye alıyordum, internetten 150 tl ye alıyorum artık.

belli bir gelire sahip öğrenci olduğumuzdan gelirimin yarısı gibi bi miktari parfüme vermek saçma geliyor şu anda bana. sağlığımdan da endişe duymuyorum çünkü aldığım parfümler sağlık bakanlığından onaylı oluyor

ben de açık parfüm kullanııyorum gayet de menunum orjinaline o kadar para veremem:1closedeyes:

X