Kontakt Lens Açık bal sarısı lensin başı kelmi yahuu?

SacDuzlestirici

Sabahın İlk Işıkları.....
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2010
2.430
3
selamlar..öncelıkle yenı uyelık aldıgımdan resım paylaşamıyorum...soru ve ısteklerımı madde halınde belırtıcem...
ben 8 yıllık lens kullanıcısıyım...en cok kullandıgım lens markaları fresh look ve b&l

kullanmayı cok ıstedıgım ama gucumun yetmedıgı marka ıse: solotıca ve sopıstıc tabıkı...

öncelıkle...
- ben açık bal sarısı lens istıyorum..bu anlamda buldugum marka ve ısımlerı hernakadr tam ıstedıgım renk olmasada
-elitin açık bal rengi ( haresız gıbı emın olamadım dogallıgından ve sankı goz bebegı ıcın kucuk gbı )
-solotıca ocre ( bu renk ela gbı bılıyorum ama mutlaka bıgun alıcam)
-sopıstıgın honeyı nasıl? cok hoş duruyor ama ben yesıllık ıstemıyorum...gozlerım koyu kahve ve ırı...
-son olarak ıllısıonıstın soft amberı var...

bu dedıgım markalardan kullananlar ve tam bal sarısıydı ( turucunculuk yada yesıllık olmayan ) dıyen varmı ?

fıyatlarını ve nerden buldugunuzuda yazarmısınız bır cırpıda soyledım ama lutfen cvb verın ...tesekkurler.

bal sarısı , ela tonlarında lens markaları bence henüz basarılı değiller.
eger ki gözlerin acık kahve ise solotica hidrocor yada charm ocre serisinde
aradıgına yakın bulabilirsin diye düşünüyorum
ki ocre bile tam olarak bal rengine değil ela rengine yaklasıyor

(resim alıntıdır.)

ya gözlerım sıyah ( cok koyu kahve ) ocreyı cok begenıyorum ama hem aşırı pahalı hem bulması zor hem o val sarısı deıl.. sopıstıchın honeyı ,elıtın acık bal sarısı ve ıllısıonun soft amberı arasında kaldım ama sopıstıc baya pahalı bilmiyorumkismile bu dedıklerım buyuk ıhtımal ıstedgım gbı ama en ıyısı hangısı yokmu kullanan ya

bence senin istediğin sophistic honey
istersen sophistigin aylığı olan amazon hazel dene
o daha ucuz 50tl falan aylık ama 3ay kullananlar var
onu begenmezsen diğerlerini denersin

ya b&l kullanıyorum demissin bana bu lens cok kalın geldi gözümde lens oldugunu hissediyorum yaa
2 3 saat sonunda gözümde kayıyor ilk basta kullanırken böyle mi oluyor b&l da ??

Mirianna az önce albümüme amazonun biçok rengiyle en çok sevdiğim hazel fotomuda koydum bakarsan belki yardımcı olur karar vermende

canım evet benım ıstedıgım tamda sopıstıc honey zaten onun ıcın aradım sıparıs verdgm yerı ama fıyat fenaydı sanırım o benım ıstedgm renk ama nerdeyse hıc kullanan yok onu tek bı resım bıle goremedım gorsellerde onu kullanan hanı nasıl durur bılemıyorum sopıstıgın aylık hazelı sanırım turuncu gbı durur. bilmiyorumkismile hazeller yapay goruntu verıyor bde sopıstıc ıncemıdır nası bı markadır solotıca kdr olmasada o denlı ıncelık ıstıyorum bu sefer..

b&l ye gelınce banada zor geldı en basta ama goz alışıyor zamanla...bırazda şans işi tabıkı..benım gozler alışkın bırde ırı solusyonuna baglı oldugunu dusunuyorum bana sıparıs ettgm yerden ucretsz gelıyor 4 yıldır solusyona para vermedım..bırı bıtmeden bırı gelıo :) goz bebegının ırılıgıne de baglı olabılır kayması bende kaymadıda uzun sure batma yaptı..

miriana green amazon resmin varmı yakın cekim?
gözlerin cok koyuymus bana fikir verebilir
merak ettim

cnm bu flashlı cekım normalde bende koyu zumrut yesılı duruyor bl nın en dogal lensı dıyebılırım..damarları koyu oldgndan bellı olmuo hatta bugun taktım bayıldılar lens sevmeyen arkdslarım bıle..ama bazen yanma yada batma problemı yasıyorum bunda solusyndamı bılmem bde ben proteın kullanmıyorum getırtcem ondanda belkı ondandır

Eklentiler

• $imi.jpg
    8,2 KB · Görüntüleme: 201
canım buraya tıkla açılmassa albümlerimde benim profilime gir sağ altta[/QUOTE]

mesaj atamıyorum hala 50 olmamışım :) hazel cok uzak cekım anlıyamadım yakından varsa lutfen brde senın gozun ne renk bnm koyu kahve

aaa gördüm cnm saol bayagı koyu sanırım
zümrüt yesili dediğine göre light green kullandınmı hiç?
bende de batma yapıyor yaa neolucak bilmiyorum

ben green amazon kullandım onuda ekledım...gorduysen.. solusyon degıstır benmde arada batma yanma yapıo lens kutularını diş fırcasıyla kaynar suda temızlıom bekletıyorum solusyonda duzelıo

canım bu hareli mi? haresizi de var mı

hmm hiç öyle bişey yapmadım suda kaynatmadım bi deniyim bari saol yerimseniben

bl de green oceanın haresızını ben gormedım hiç ..haresızı yok canım harelı tabıkı...

akitra nekdr temızlesende kaynatmadan mıkroplar kırılmıyor..lens kabı temız olmalı..bde lensı sıgara ve kırmızı etı cok kullananlar çabuk çürütuyor

anladım canım çok ama çok yakışmış sana.
ben de şu ara ela lenslere takmış durumdayım senin gibi. freshlook un honey rengi var gördün mü hiç. google görsellerde aratıp bi bak istersen çok hoş ama turunculuk var gibi. yine de benim hoşuma gitti alabilirim. ve alırsam resim eklerim.

nedenki sigara kullananlar ve kırmızı et yiyenler cbk cürütüyor ilk defa duydum ? fisfisfis

nedenki sigara kullananlar ve kırmızı et yiyenler cbk cürütüyor ilk defa duydum ? fisfisfis

Protein birikmesi diye bir olay var ya lenslerde. Et protein olduğu için çok et yiyen kişilerin lenslerinde daha fazla protein birikiyor. Sigara kısmını ben de ilk defa duyuyorum önemli bir ayrıntı.

canım honeyler hazeller turuncu ..ama pure hazel dıye bı rengı var fresh lokun onu alırsan memnun kalırsın ama ben onu kullandım benım ıstedıgım ondanda açık bır renk..kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…