Kontakt Lens Bunlarda Benim Lensler Toplu Resim

Lenslerin çok yakışmış canım... bende b&l griyi çok merak ediyorum...
Bir Modelde görmüştüm hatta o lenslerle kahinat güzeli seçilmişti :dance:
bendede öyle dururmu diye merak etttim açıkçası :eek:
sen nerden aldın b&l lenslerini netten mi?

Güle güle kullan canım senin istediğin gibi sarımsı bal rengi gibi durmuş. Damarlar fotoğraflarda daha çok belli oluyor normalde olduğundan. Normalde daha doğal duruyordur muhtemelen. ıstediğin renge yakın bir renk tonu yakalamana sevindim.

tesekur ederım kızlar..herkesın beklentısı farklıdır oncelıkle..ayrıca damarlı deıl yakından ve gun ışıgına bakarak cektım makro yakınlaştırarakçektım..o yuzden oyle cıkmış..kesınlıkle cokguzel..zaten bu düz kısmı tersınde hareler gozle butunleşiyor solotıca gıbı deıl tabıkı ama olsun ben sevdım beklentımı karşıladı benım..makyajlı falan cok hoş oldu bırsuru resım yuklıcem bakarsınız...bl dekı gıbı harelerı yok ve bombelı deıl..cok deişik bır renk galpalında dedıgı gbı cok cılgın bı lens..

bl deıl bu venus amber color my eyesten usa dan geldı..japon kızların kullandıgı circle lenslerden buda amaç dogallık deıl buyuk gosteren deişim :) dogal lensım zaten çok var..

Son düzenleme:
lensın düz halını taktım duz halınıbıle cok begendım tersıylede cekılıcem opuyorumnanaktan farklı ışıklarla cekım yaptım cok begendı herkes umarım sızde begenırsınız...ılk resmler makroydu bunlar duruşu:lepi:

Eklentiler

• $öbrn.jpg
    $öbrn.jpg
    8,1 KB · Görüntüleme: 134
  • $öçmyvn.jpg
    $öçmyvn.jpg
    8,4 KB · Görüntüleme: 71
lensın düz halını taktım duz halınıbıle cok begendım tersıylede cekılıcem opuyorumnanaktan farklı ışıklarla cekım yaptım cok begendı herkes umarım sızde begenırsınız...ılk resmler makroydu bunlar duruşu:lepi:

canım bütün lensler çok yakışmış sana. ama ben bal rengi istiorum. çok hoş bu da. bu lensi nerden bulabilirim. adı tam olarak ne ve sen netten mi aldın fiyatı nekadar ve bulabileceim adres veriri misin acil.

umarım çıkmıştır resımler..bunlar benım lenslerım arkadaslar.fıkır edının dıye koydum .kendı gozum koyu kahve sıyah gbı..sırasıyla lenslerın adları...

b&l grey
b&l green amazon
3 cu resmı bılmıyorum rast gele almıştım cok uzun zaman oldu renk guzeldı ama cok bellıydı..
4 ve 5 cı resım b&l green ocean en sevdıgım..
sag sıradan asagı başlarsak:
fresh look pure hazel cok dogaldır..
fresh look turkuaz
b& grey yine..
en son da benım kendı gozum...

ben solotıca düşündugum için artık bu markaları almıycam şuan elımde saglam green amazon ve grey kaldı b &l nın..şimdı almayı düşündugum lens bırı topazıo solotıcadan bırıde açık bal sarısı lens henuz marka bulamadım ıstedgm renkte..

tesekkurler
Merhabalar ben de renkli lens aldım bugün sizinkileri merak ettim bakabilir miyim?

X