aciiillll yardımmm!

MeryemNeva

Canımm Oğlumm
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2007
979
1
Arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.
Yatak odamın halıları istikbal deko nun altı yapışkanlı halılarından.Pişman oldum aldığıma bu halıları.Fakat artık almış bulundum.
Siliyorum fakat içime sinmiyor,yıkamak istiyorum.
Böyle halıları olan arkadaşlar nasıl temizliyorsunuz??
Bilgi verirseniz çok memnun olurum.

Arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.
Yatak odamın halıları istikbal deko nun altı yapışkanlı halılarından.Pişman oldum aldığıma bu halıları.Fakat artık almış bulundum.
Siliyorum fakat içime sinmiyor,yıkamak istiyorum.
Böyle halıları olan arkadaşlar nasıl temizliyorsunuz??
Bilgi verirseniz çok memnun olurum.

canım bence at o halıyı, benim kuzenim aldı o halıdan alırken uyarmamışlar, yıkanmıyormuş meğer halılar ki aynısının yıkananı varmış. çok uğraştılar tüketici hakları falan ama işe yaramadı. değiştirmediler halıyı, silmek bence yıkamaktan daha iyi ama yılda bir iki kere halıların muhakkak yıkanması gerekiyor, bu yüzden sil sil nereye kadar illaki yıkanmaya gerek olacak. halıya kafa yorup üzüleceğine en kısa sürede değiştir kafan rahatlasın.

Nanosilgiyi denedin mi? Bir kaç tane alıp deneyebilirsin. google nanosilgi yaz bir kaç tane firma çıkacak bakabilirsin. hepsiburada ve webdenal da da satılıyor. bekbars'ın sitesinde de video görüntüleri var işe yarayıp yaramayacağına kendin karar ver çünkü çoğu zaman şaşırtıyor. fiyatı çok uygun ama kullanıldıkça bitiyor tabi. top shop da da vardı sanırım ama o pahalıydı büyük paket şeklinde satılıyor orada.

Nanosilgiyi denedin mi? Bir kaç tane alıp deneyebilirsin. google nanosilgi yaz bir kaç tane firma çıkacak bakabilirsin. hepsiburada ve webdenal da da satılıyor. bekbars'ın sitesinde de video görüntüleri var işe yarayıp yaramayacağına kendin karar ver çünkü çoğu zaman şaşırtıyor. fiyatı çok uygun ama kullanıldıkça bitiyor tabi. top shop da da vardı sanırım ama o pahalıydı büyük paket şeklinde satılıyor orada.

Siz bu bekbars ürünlerini kullandınızmı?
Farklı forumlarda yorumlarınızı gördüm ilgimi çekti
Kullandıysanız deneyimlerinizi paylaşırmısınız bizimle?

X