Aciiil yardım!

On onbes??? Bizimki uc disin kokusunu zor cıkarıyodu senden cıkmis olması mucize bana kalırsa hahahahah

Konuyu dagitmak istemem ama o nasil yapiliyor peki?
İnternette bloglar var oradan bakabilirsiniz. Kısaca kasaptan kemik alıp onu iliği çıkana kadar kaynatıyorsunuz, sonra suyunu süzüp içine vitamin ampulleri kırıp tek kullanımlık olacak şekilde donduruyorsunuz. Banyo yapmadan önce de bir tanesini benmari usulü eritip içine herhangi bir saç maskesi koyup kafanıza sürüyorsunuz. Benim boşluklarım vardı, doldurdu onları. Bayağı iyi yani.

On onbes??? Bizimki uc disin kokusunu zor cıkarıyodu senden cıkmis olması mucize bana kalırsa hahahahah
Ben bilmiyordum ki ahahaha
Ben o kafamı bulaşık deterjanıyla bile yıkadım, 2 saat banyo yaptım çıksın diye ama ne yazıkki yağmur yağınca o koku yine yayıldı

Gidicem evet doktor da beni haşlayacak kesin bir güzel
Doktor niye haşlasin ya?
Gecen sene talihsiz bir gunes yanigi geçirmiştim. Yuzum kiristi ,kabuk bagladi, kabuk baglayan geri sabit kaldi kalan kismi karardı, yilan gibi soyuldu derim vs vs. Ayaklarim sisti ,dizim kütük gibi kaldi yürüyemedim de o isin baska bir tarafi.
Sonuc olarak tam gencligim guzeligim gitti diye düşünürken basit iki ilac verdi sehre dondugumde acildeki kadin. Iki sürmeye kendime geldim,allaha şükür bir hafta icinde yanik halinden eser yoktu.
Yeni nesil kremler harika valla. Korkma birsey kalmaz. Git mutlaka doktora

Tesekkur ederim Benim de belli bir boya ulastiktan sonra dokulmelerim artiyor. O yuzden hoc sac uzatamiyorum. Tekrar tesekkurler.

Boşlukları doldurdu demişsiniz de geçici bir dökülme miydi yaşadığınız, yoksa boşluklar uzun zamandır var mıydı??

Sirke seyreltmeden yüze sürülmez 5 dakkadan çok birakilmazken birde sarimsakla iyice asidik yapmışsınız.
Doku onarıcı krem işe yarar diye düşünüyorum, yanık kremide olabilir. Evinizde bunlar yoksa en azından nemlendirici ile orayı rahatlatabilirsiniz

Dana kemiği mi kuzu kemiği mi?
Birde misal sac boyutunuz ne ne kadar dondurup bir kullanimlik diye ayiriyorsunuz. Bende ona göre paylastirirm birde neyin içinde donduruyorsunuz. Ilık mu suruyorsunuz soguk mu ? Ne kadar bekletiyorsunuz?
Ayy ne sordum ya

Gidicem evet doktor da beni haşlayacak kesin bir güzel
ziyanı yok haşlarsa haşlasın. Doktor sonuçta size yardım edecek olan o. En fazla "sürmeyin bir daha yüzünüze öyle şeyler" der o kadar. Bence siz şimdi bir dermatoloğa gidin bir baksın. Çok geçmiş olsun şimdiden.

Dana kemiği
Ortalama 50 ml olarak ayırıyorum tek kullanımlık için.
Önce kemiğin suyunu biraz dinlendiriyorum, çok soğuk olmasına gerek yok elinizle tutabilecek kadar olsa yeter. Sonra içine vitaminleri kırıp kavanozlara paylaştırıyorum ve dolaba kaldırıyorum. Samimi bir şekilde tek tavsiye ettiğim saç maskesi budur, 1 aydan sonra sonuçlarını görüyorsunuz.

Haftada bir mi yaptınız?

Cok teşekkür ederim bende sarimsak uyguladim 3 4 kez ama çıkmadı kokusu artık kendimden tikaindim bıraktım. Bunu uygulayayim. İnternette denk gelmistim ama birebir duymam beni mutlu etti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…