acaba hamilemiyim .....

xxxxy

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2012
2
0
slm kızlar aranıza yenı katıldım 8 aylık evlıyım bebk yapma konusunda pek başarılı olamadık heralde ki bu kacıncı denememz ama hep ofsayt:KK43:eşimle adetim bttkten 3 gün snra ilişkıye grdık ertesi gün kasıklarımda agrı ve akıntım var hamıle olabılırmıyım??

Daha dün ilişkiye girip bugün hamile miyim diyosun müneccim miyiz biz:) Hamile kalabilmek için erken bir ilişki ama erkek spermi 3 gün canlı kalabiliyor küçük bir ihtimal hamile kalırsın. Bence ovulasyon testi al yumurtlama tarihine göre tekrar deneyin:KK66:

adetin geçmeden bişey diyemeyiz. bazn insan hamile olmasada kendini hamile gibi hisseder.beyin kendini hamileliğe hazırlar ve adetin olmasını baskılar.halbuki hamilelik yoktur. bence adetin geçince kan tsti yaptır.o kesin sonucu verir. hamile kalmayı istiyorsan internetten ovülasyon tarihi hesaplayıcısından yumurtlama gününü hesapla.yumurtlama gününden 1-2 gün önceden ilişkiye başla.kolay hamile kalma yöntemlerinid netten araştır. hayırlısını dile. bu şekilde düşünürsen hamile kalamazsın.kendini kasma sürekli gebelik düşünme.6 ay deneyin.olmazsa bir uzmana görün.yumurtlama dönemine dikkat et. kadının yumurtlama dönemi 6-7 gün sürüyor. olmazsa üzülm. diğer ay dene..

X