acaba hamilemiyim

11 aralık regli tarihim ama bir an evvel öğrensem diyorum idrar testinde çıkar mı arkadaşlar. yaa bu şekilde kendime hiç dikkat etmiyorum daha sabah bi dünya alışveriş torbası taşıdım kahve kola devam .sonucu bilsemde ona göre davransammm.

10 aydır evliyim kasıklarım ağrıyo adetim 6 gün gecikti bütün belirtiler var acaba hamileyim en erken belirtiler neler bilen varmı?

seni anlıyorum alegracım bende akşam bizimkine kızdım adamda heyecan denen hiçbişey yok eğer hamileysem en son ona söylücem hakediyo. bugün hastalanmam gerek inşallah olmam bende cumartesiyi beklicem test yapmak için

sonucunu merakla bekliyoruz yarın mutlaka bildir

yapmadım testi... doktoru aradım... bekle dedi... ya çatlama ağrısı yada gebelik.. 2sinin belirtisi çok benzer o nedenle birşey söyleyemem.. testte çıkmayabilir 1 hafta bekle dedi... valla beklicem ama cumaya kadar beklicem... cuma günü hastanede direk kan testi yaptırıcam... allahım nolur bebiş gelmiş olsun... mafoldumben

10 aydır evliyim kasıklarım ağrıyo adetim 6 gün gecikti bütün belirtiler var acaba hamileyim en erken belirtiler neler bilen varmı?

canım en erken belirtilerden çıkmış seninki normal hamilelik belirtisi artık inşallah :)
en güzeli test yapkaydirigubbakcemile5

inşallah hamilesindir angelll ama bencede doktorunu dinle şimdi hamile olsan bile testte negatif çıkarsa hayal kırıklığına uğrarsın

İdrar testinde çıkmayabilir canım ben bundan 3 ay önce hamile kalmıştım (düşükle sonuçlandı) o zaman adet tarihim geçmiş olmasına rağmen çıkmamıştı bazen geç yumurtlama falan da olabiliyo sonra moralim bozulmuştu ama baktım gelen giden kırmızı yok bi kere de kan testi yaptırdım ordan çıktı. Bence yapacaksan kan testi yaptır ben o eczanede satılan testlere hiç güvenmiyorum valla...

neyi bekliyosuuun? ben de hayatta dayanamazdım 6 gün gecikmişin işte büyük ihtimalle hamilesindir zaten hadi test yap hadi test yaap :dance:

Ebruli neden böyle bunlar yaa?! Öğrenmeden önce olmayan bişey için niye heyecanlanayım diyo benimki de... Ama dün çok bozuk atmış olucam ki şimdi meraklanıyo havalarında cmt gidelim kan testi yaptıralım falan diyo biraz yapmacık ama olsun buna da razıyız heheh yerimseniben

Cumartesi olsun biran önce hadiiii! Off inşallah hamileyizdir yaa daha doğrusu hayırlısı demek lazım böyle şeylerde ama çoook istiyorum ben de işte.... :Saruboceq:

doktorun öyle diyosa bence de bekle canım pozitifse ve negatif çıkarsa tüm hevesi gidiyo insanın morali bozuluyo... ehh hepimiz yakın zamanlarda iyi kötü bi haberler vericez o zaman hadi bakalım hakkımızda hayırlısı kaydirigubbakcemile5

erkek oldukları için anlamıyolar bence ama boşver hamile olduğumuzu duyduklarında görücem ben onların komik hallerini inşallşallah ikimizde hamileyizdir ve tüm isteyenler bir an önce hamile kalır

hadi inşallah ebruli sen ve ben zemuszemus üçümüzde hamişmişiz bide... ayyyyyy.... :CüvCüv:hihoyyyt

bence de adetin geçikmesini bekle ben geçen ay kan testi yaptırdım negatif çıktı büyük bi hayal kırıklığı çok üzülüyo insan ve ertesi gün adet oldum bencede adetinin geçmesini bekle

test yapmıcam bikere 1 ay gecikti o ay içinde 3 kere test yaptım negatif... ben nezaman hamile oldgumu sansam test yaptıktan 1 gün snra adet oluyorum bu sefer inatçılık yapcam testte yapmıcam doktorada gitmicem

Slm kızlar benım sat 19 da ama bugÜn pembe pembe kanamam oluyo p.tesı yumurtam ÇatlamamıŞtı daha bu kÖtÜ bıŞeymı doktorumda mÜsaıt deĞıl bı bılgınız varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…