acaba hamilemiyim?

L

Luiza

Ziyaretçi
slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım 1 seneyi geçti düşük yapalı 15 günlüktu :gitme: 10 ay doktora gitmedim ama son zamanlarda 1 ayda 4 kez adet gordum 9 guün surdu 3 gun arayla doktora gittim bir sürü ilaç verdi 2 ay düzenli adet gordum ve bu ayın 26 adet gormem gerekiyoru olmadı 4 gün gecikti yarın tes yapıcam hamilelik belirtileri var cok heycanlıyım inş allahım yerimseniben

inş hamilesindir canım Allah isteyen herkese nasip eder inşallah..

inşallah hamilesindir canım rabbim bu güzel duyguyu bütün isteyenlere en kısa zamanda tattırır inşallah

hayırlısı olsun canım...
sevgiler a.s.

selam kızlarben aranıza yeni katıldım benim adetime daha on gün var. temmuzun onikisinde adet oldum dün kan testi yaptırdım negatif çıktı yumurtlama günüm 26 temmuz sizce erkenmi yaprırmısım kan testini

selam kızlarben aranıza yeni katıldım benim adetime daha on gün var. temmuzun onikisinde adet oldum dün kan testi yaptırdım negatif çıktı yumurtlama günüm 26 temmuz sizce erkenmi yaprırmısım kan testini

olabilir bazılarında 12 den sonra çıkıyo kanda canım bende ağustosun 10 olacam akşam kan testi yaptırmayı düşünüyorum bende çıkmazdiye korkuyorum.karın ağrısı göğüs ağrısı hafif mide bulantısı halsizlik dengesiz iştah açıklığı ve kapalılığı bu aralarda sanki idrara fazla çıkıyorum bakalım hayırlısı.ama sen bekle biraz daha tekrar yaptır

malesef kızlar adet gordum hamile degilim birdaha ki adetin 3 günü tes yaptırıcam ve 21'ci günü yumurtlama oluyormu diye

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım 1 seneyi geçti düşük yapalı 15 günlüktu :gitme: 10 ay doktora gitmedim ama son zamanlarda 1 ayda 4 kez adet gordum 9 guün surdu 3 gun arayla doktora gittim bir sürü ilaç verdi 2 ay düzenli adet gordum ve bu ayın 26 adet gormem gerekiyoru olmadı 4 gün gecikti yarın tes yapıcam hamilelik belirtileri var cok heycanlıyım inş allahım yerimseniben

İNŞALLAH HAMILEISNDIR YAPDA GUZEL HABERLERINI GETIR:ecrin_bebek:

hayal kirikligina ugramak ne kadar zor bi durum luizanin son mesaji uzerinden 1 yil gecmis ins bebisine kavusmustur

X