Acaba hamilemiyim

N

nnazann

Ziyaretçi
kızlar bende bu ay butun belirtiler oldu baş dönmesi sabah bulantıları karında ve kasıklarda batma ignelenme ayaklarım yanıyo aşırı halsizlik yorgunluk ama suan normalde adetime 3 -4 gün var ama bugun bende pembe akıntı geliyo tam kan gibi değil ve belim cok agrıyo ve karnım gerçi yaklasık 15 gundur bel ve karın agrım var ama bugun dahada cogaldı acaba hamile olabilirmiyim adetimin erken gelmesi kafamı karıştırdı bide pembe olması ve karnımın ustune oturamıyorum sol tarafımda surekli batma oluyo

kızlar bende bu ay butun belirtiler oldu baş dönmesi sabah bulantıları karında ve kasıklarda batma ignelenme ayaklarım yanıyo aşırı halsizlik yorgunluk ama suan normalde adetime 3 -4 gün var ama bugun bende pembe akıntı geliyo tam kan gibi değil ve belim cok agrıyo ve karnım gerçi yaklasık 15 gundur bel ve karın agrım var ama bugun dahada cogaldı acaba hamile olabilirmiyim adetimin erken gelmesi kafamı karıştırdı bide pembe olması ve karnımın ustune oturamıyorum sol tarafımda surekli batma oluyo

CANIM O PEMBE AKINTI YERLEŞME AKINTISI OLMASIN. BAZI BÜNYELERDE BU GÖRÜLEBİLİYORMUŞ. BENİMDE ADETİME 3-4 GÜN VAR BENMDE BELİM KOPUYOR RESMEN VE KASIKLARIMDA ÇOK AĞRI VAR. AMA BUGÜN DAYANAMADIM ECZANEDEN ADET GÜNÜNDEN ÖNCE SONUÇ VEREN TEST ALDIM AMA MALESEF NEGATİF ÇIKTI :KK43: AMA PERSEMBE TEKRAR DENİYECEĞİM İNSALLAH VARDIR BEBİŞLERİMİZ:ecrin_bebek:

yerleşme kanaması olabilir canım inşallah meleginin işaretidir :Saruboceq:

arkadaşlar adetten önce sonuç veren test nasıl oluo

fortel al tatlım,prodüktör yada onlar erken teşhis ediyomu,eczaneden all.
inş.meleğin seninledir..

ben aldım 2 tane miratech ve toyo die 2 marka, gerçi adetime daha var bu ayın sonunda ama dayanamazsam dediğin markadanda alırım çok saol canım yaa yardımların içinde iyi dileklerin içindea.s.

canım hamilede olabilirsin ama adet belirtisiyle benziyor ya belirtileri gerçi kanama olmasının bir nedeni olması lazım inşallah yerleşme kanamasıdır Rabbim inşallah minik meleğini yollar sana

canım sen bebeğini aldırmamşmıydın? eşinle sorunların wardı barıştınız mı?

aldırmışmı? bende merak ettim demek aldırmış öylemi ? Aldırmıycam diyordu halbuki! E hani bi daha anne olamam diyordun? Barıştınmı evlendinizmi en sonunda?
Merak ettim bak şimdi!

bu kiz insanlarla dalgami geciyor yoksa Yaratanlami tobe hasa
Bebebimi esim istemiyor diyorsun yil 12/2008
beni terk etti ama ynede dogurucam diyorsun
bir diyorsunki aldirmayakarar vardim tek basima bakamam
ailemin durumu iyi degil
sonra tekrar aldiracagim diyorsun.
sonra tekrar hamileyim belirtileri ne diyorsun
yani hamile kalip kurtaj yaptirmayi marketten su almakla karistiriyorsun sanirim
bu kadar insanida oynatiyorsun ayiptir yani.
ayni zamanda da o minik bebege gunahtir yada bebeklere .
burda anne olmak icin ev araba satan yanip tutusan bir suru insanla dalga gecer gibisin
Allah ihlas etsin seni
yazmiyim dedim ama dayanamadim ya.
benim esimde istmedi bebegi ustelik resmi nikahli biriyim ikimizinde ilk evliligi
yani erken oldugunu dusundu ama ben direndim ki bende erken oldugunu dusunuyorsum
dedim ben yapamam
sonra oda kabul etti suan 8 aylik bir melegim var iyiki onun aklinada uymamisim
cana kiyamazdim zaten
neyse allah affetsin seni ne diyim.

dediklerin kesin hamilelik belirtisi degildir.Sadece teste guven derim arkadaşım hem adetden 5 gun gecince net gozukuyor

arkadaşlar bana da yardım edin adetime daha 1 hafta falan var ben dün dayanamadım ve beta hcg yaptırdım ama 2.5 çıktı sizce erken mi yaptırdım acaba bilgi verin lütfen özelden de atabilirsiniz daha çabuk okurum lütfen

arkadaşlar allah hepımızın yardımcıısı osun 9 aylık evlıyım ve çocuk istiyoruz.. klomen + ovitrelle iğnesi oldum 3 tane yumurta olusmuştu doktor allah ızın verırse bu ay hamılesın dedı cunku eşimin spermındede bendede bı sıkıntı yok... sabahları kasıklarımda agrı asırı iştah ani bel ağrıları ve ishal gibi şikayetlerım var.. ve her ay hasta olucagm zaman göğüslerim şişer agrırdı hiçbiri olmadı adetıme 2 gun var ama suanda belımın sol kısmında bir agrı var ve pembemsı kan gelıyor... çok korkuyorum hasta olucam die normalde hasta oldugumda sıyaha yakın koyu kan gellırken şimdi pembemsı sansıcısz bi kan gelıodu az önce fark ettm koyulaşmış iyice acaba hastamı oluorum yoksa yerleşme kanaması dedıklerı şey bu mu anlamadım aydınlatırsanız sevınırım :KK43::KK43:

X