acaba hamilemiyim

kestane

Guru
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2008
1.090
9
40
arkadaşlar adtime 2 gün var fakat bu gün bütün gün göbeğimin altında bi ağrı vardı akşam üstü dokunduğumda sanki içerde bi şişlik var gibiydi ve dokununca çok ağrıyo ayrıca göğüslerim çok ağrıyo ve şiş özellikle uçları çok ağrıyo ve etrafında kabarcıklar var o kabarcıklrada dokununca çok ağrıyo mide bulantımda yumurtlamadan sonra başladı ve 2 3 gündür okadar şiddetli değil tuvaletede çok çıkıyorum ve uykum çok geliyo acaba hamilemiyim lütfen bana yardımcı olun:CüvCüv::CüvCüv:

inşallah hamilesindir canım...eğer bekleyemeyeceksen yarın kan tahlili yaptır.regl tarihinden 20 gün sonra kanda çıkıyor.bende aynı durumdayım benimde yarın regl tarihim.bende de batma var.uyku hali ama onun dışında birşey yok.allah hayırlısı versin herkese...

slm cnm inş. hamılesındır .. bugunde yüksekmiydi ateşin? güzel haberi duymak istıyorum yarın kan testi yaptırsan ? merak ettım :) sevgıler

slm cnm inş. hamılesındır .. bugunde yüksekmiydi ateşin? güzel haberi duymak istıyorum yarın kan testi yaptırsan ? merak ettım :) sevgıler
Evet canım bu günde yüksek ama günüm geçmeden test yapmak istemiyorum bilemiyorum ya bu ay gerçekten hamile kalmak istiyorum inşallah ısım düşmez yaaa

kızlar bu günde batmalar devam etti yarın adet günüm olmazsam test yapcam inş.bu ay bebeğime kavuşurum

canım söylediklirin hamilelik belirtisi gibi ama havalardanda olabilir bence sen artık yap şu testi bizde merak ettik

canım söylediklirin hamilelik belirtisi gibi ama havalardanda olabilir bence sen artık yap şu testi bizde merak ettik

yarın bi yaramazlık çıkmazsa yapıyorum inşallah çift çizgiyi görürümde mutu olurum allahım hepimizin yardımcısı olsun:CüvCüv:

Kızlar çok acayip şeyler yaşıyorum bu ay yaa. Adet günüm 2 gün geçti, ellerim ayaklarım hatta bütün vücudum şişti, el ayak bileklerim ağrıyor, bazen midem bulanıyor, bazen kokular kötü geliyor. Dün akşam (gecikmenin 1 .gününün akşamında) idrar testi yaptım negetif çıktı.Sizce neler oluyor bana arkadaşlar?

canım ya hemen bellı olmaz on gun beklıceksın ıdrar testınde hemen cıkmıyor,adet gununden on gun gecıcek ondan sonra testte bı arıza yoksa dogru sonucu verır. Benımde suan besıncı gunum on gun olmasını beklıyorum ınsallah hamısızdır yalnız bende sımdı hıcbır belırtı yok,bazılarında olmayabılıyormusta benneyaptımki ınsallah vardır :CüvCüv:

bence kan testi yaptır en iyisi insallah hamilesindir sende keresta gibi bende insallah:)) allah isteyen herkese versin

arkadaşlar heppınıze slm ben suan 3 aylık hamıleyım ben adet olucagım gunu ögrendım hamıle oldumu yanı kafanız karısmasın hamıle kaldıktan 10 sonra kan testınde cıkıyo 15 gunde ıdrarda cıkıyo ben ögrendıyımde 17 hamıleydım yanlız kafanıza nekadar takarsanız olmuyo ben 6 ay korunmadım ve sonunda hamıle kaldım bende sızın gıbı heray hamıleyım dıyodum ama kafaya takınca olmuyo hamılelıgı tamamen aklımdan cıkardım ozaman oldu zaten her belırtıyıde hamılelık zanletmeyın cok farklı rabbıme dua edıyorum cocuk ısteyen herkeze versın cok guzel bır duygu kımseyı cocuksuz bırakmasın tez günde hamıle kalırsınız ınsallah kımsenın dedıgıne bakmayın olmuyomu dıyenlere kulak vermeyın ben gunlerce agladım esımın tarafı cok aglattı benı olsun dıye esımden allah razı olsun bana cok yardımcı oldu takma kafana rabbım nasıp ederse olur onlar nederse desın hep busekılde davrandı hersey sızın elınızde kımseye kulak asmayın gıdın gezın eylencelı yerlere gıdın tez zamanda olur ınsallah heppınıze ıyı aksamlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…