ACABA HAMİLEMİYİM ?

tugcely

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2020
21
12
25
HERKESE MERHABA 26 HAZİRANDA YUMURTLAMA GÜÜNMDE İLİŞKİMİZ OLDU EŞİM İLE ,ADETİM 3 GÜN GECİKTİ ŞU AN DA ŞİDDETLİ BİR BEL AĞRISI ŞİŞKİNLİK KABIZLIK GAZ SANCISI ÇEKİYORUM 2 HAFTADIR VE HALSİZLİK YORGUNLUK VAR ÜZERİMDE ,ADETİMDEN ÖNCE 5/6 TANE TEST YAPMIŞTIM YAPMAMAM GEREKİYORMUŞ SANIRIM ADET GEÇMEDEN DOĞRU SONUÇ VERMİYORMUŞ SİZCE KAN MI VERMELİYİM NE YAPMAM GEREKİYOR İDRAR TESTİNİ DE ADET 1 HAFTA GECİKİNCE YAP DİYORLAR HEP KAFAMDA BİR ACABA VAR VE UMUTLANIP HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAMAKTAN DA KORKUYORUM NE YAPMALIYIM ŞU ANDA BİRAZ DAHA BEKLEMELİ MİYİM KAN MI VERMELİYİM ? (

Kan testinde çıkar ki.

3 gün geciktirme idrarda mutlaka çıkar. Yumurtlamanın üzerinden 16 gün geçmiş. Kan vermek daha kesin sonuç tabi ki. Umarım pozitiftir

İNŞALLAH POZİTİFTİR ,ERKEN GEBELİK TESTİNİ ALIP YAPMALI MIYIM SİZCE ŞU AN,YOKSA KAN MI VERMELİYİM
Caps lock'u kapatın lütfen. Büyük harfle yazılmaz. Bağırmak anlamına gelir. Hem göz kanatıcı da, estetik değil.

Şu an erken gebelik testinde de çıkar, kanda da. İsterseniz önce testi yapın, varsa kan verin.

İŞ YERİNDEYİM ŞU ANDA DA O YÜZDEN CAPS LOCK SÜREKLİ AÇIK KALIYOR :) TEŞEKKÜR EDERİM BİLGİNİZ İÇİN,ERKEN GEBELİK TESTİ YAPAYIM BEN BUGUN

Benimde adetim 3 gün gecikti ve dün ve bugün dayanamadım evzaneden test aldım yaptım ikiside negatif çıktı moralim bozuldu bugün doktoruma yazdım kan testi vermemi söyledi yanlışlık olabilir idrar testinde dedi ama ya daha erkense kan testide negatif çıkarsa diye korkuyorum ümit etmek istemiyorum ama her ay aynı ümit ama ilk defa 3 gün gecikti ve midem bulanıyo ama psikolojik olabilir diyolar erken daha diyolar başka hiç bir belirtim yok ara ara adet olcakmışım gibi sancı giriyo bide sol kasığım uyuşuyo gibi oluyo

Merhaba evet çoğunlukla çok istediğimiz için bazı belirtileri psikolojik olarak hissediyoruz bu yazıyı yazdığımda bende aynı belirtileri yaşamıştım sürekli kendimi dinliyordum ama olmadı önceki ay ,bu ay hamile olduğumu öğrendim şükürler olsun adetime 1 haftadan daha fazla vardı öğrendiğimde şiddetli ve uzun süre devam eden bir kasık ağrısı ,karın ağrısı yorgunluk halsizlik yaşadım daha sonrasında kan verdim ve öğrendim en doğru sonucu kan ile alırsınız şu anda

Cevabınız için teşekkürler bugün kan testi verdim inşallah bende güzel haberler alırım sağlık ovağındaki doktorum çok erken dört gün geçmiş belli olmaz daha ama yapalım dedi yarın alcakmışım sonuçları çok sabırsızım

inşallah bakalım allah gönlünüze göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…