Acaba hamilemiyim yardım lütfen!!!

oslemurat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2009
14
0
Merhaba kızlar

3 yıllık evliyim ve bebek istiyoruz artık normalde 28 günde 1 olurdum şaşmazdı ancak şu 3 aydır günlerim değişti şimdi 3 kasım regl günümdü ertesi ay geçikti 7 aralıkta oldum ocaktada 7 sinde oldum yumurtlama günlerimi tahmin ederek 13 ünde regl bitti 16 sında 21 25 ilişki günlerim hatırlayıp not tuttuklarım bunlar 3 gündürde sağ kasığımda çok değil hafif ağrı oluyo ara birde çok değil nadir miğde bulantısı oluyo regl günüme çok olduğu için test yapma gereği duymadım.zaten psikolojik bi çok belirti hissederim ben ama bu sefer sanki olucakmış gibi bir his var içimde inşşş...

Birde 7 aydır deniyoruz ancak çok fazla üstüne düşmedim yani gün hesaplayıpta ilişkiye girmedim çok sık da değil ama neden bu kadar sürede olmadı normalmi ???

Cevap yazın lütfeeenn!!

Teşekkürler...

Bu ay da bak olmazsa, en yuksek hamile kalma sansin oldugu gunleri bulup ona gore dene. Adetinin gecikmesi icin de bir doktora gorun. Birsey bulunmazsa adetini duzene sokmak icin sogan kurunu oneriyor Prof. Ibrahim Adnan Saracoglu. Sitesinden ayrintilari bulabilirsin.

Teşekkürler
Zaten bu ay dr. kontrolum var 6 ayda bir normal kontrole gidiyorum bu ayda bişi olmassa inşş olur gidicem dr.bakalım sağol...

canım bence de çok kafaya takmayarak en iyisini yapıyorsun, zaten yaşın kaç bilmiyorum ama normalde 1 yıl korunmasız ilişkiden gebe kalamıyorsan o zaman kontrollerini yaptır.tabi şimdi adet gecikmesi içn kontrolünü yaptır ama çok kafaya takma 1 yıla kadar olur inşallah.çok zorlamak çok istemek tabiki iyi ama zorlasak ta zorlamasak ta kısmetse olur Rabbim bizim için en hayırlı zamanda gönderir bebişlerimizi, zamana bırak sonra insan çok üzülüyo....

merhaba umarım hamilesindir. Allah gönlüne göre versin. iyi haberlerini almak isterim.
ben de siteye yeni üye oldum 2 yıllık evliyim. 6 aydır bebek istiyoruz ama sürekli akıntım yüzünden ilaç kullanıyorum her ay bi sıkıntı yüzünden erteleniyor bebek. en son 29 aralıkta adet oldum yumurtlama günü civarı akıntı yüzünden sadece 2 kez ilişkiye girdik. geçen hafta içinde 3 gün birer damla lekelenme oldu camaşırımda bu sabahta yine camaşırımda leke vardı ve adet olucakmışım gibi acayip karnım ağrıyor ped koydum ama bisey yok. karın ağrım bi geçiyo bi başlıyo. kafayı yicem. yine mi bisey yok acaba çok moralim bozulmaya başladı benimde.işhahım çok açık, ayaklarım çok üşüyor ve 4-5 gündür vücut sıcaklığım çok yüksek, dün akşamdan beri göğüslerimde şişti, acaba hamile olabilir miyim?
cvp yazan olursa sevinirim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…