acaba hamilemiyim diyenler ...

umba_nehir

Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2012
6
0
Merhaba arkadaslar Ben yeniyim sitede yardımınıza ihtiyacım var..

Benim adetim gecikti normalde düzenli adet görüyorum gecen ay 4 gün bigecikme yasadım ama olmadı bu ay ise geçen aya göre 17 sinde hastalanmam gereikiyordu ama bugun ayın 24 ü oldu hala bişey yok. Bazı belirtiler var bel agrısı karın ve kasık ağrısı var ara ara biraz halsizlik var acaba hamilemiyimdir test yapmayada cesaterım yok negatif cıkar diye:KK43: ama başkada belirti yok öyle mide bulantısı falan yok kızlar bi fikir verin yaa

baya gecmis nasil duruyorsun test yapmadan varmi yokmu diye kendini yiyip duracagina test yap icini rahatlat:KK34::KK34::KK34:

Ya evet canım haklısında ben 2 yıldır evliyim nerden baksan her ay 2 3 kere test yapıyordum varmı yokmu dıye sonuc malum negatıf son bır kac aydır oluruna bıraktım piskolojim bozuluyordu cunku durup durup test yapıyordum bide ben geçen yıl buna benzer bı durum yasadım ama bukadar degıl 4 gun falan gecıkmıstı gene olmamıstı şimdi iyice emın olmadan test yapmak istemıyorum belirtilerden de anladıgım yok ne bılıyım yaa :KK43:((

Kızlar sizi dinledim daha fazla bekliyemedim gittim eczaneden test aldım yaptım 2 çizgi çıktı ama c çizgisi t çizgisine göre biraz daha silik belli ama yinede hammileyimdir dimi yaa çok heycanlıyım daha kimseye söylemedim sizinle paylaşıyorum ilk

Bhcg li idrar testlerinde çizginin silikliğinin bir önemi yok.orada çizgi oluşması o hormonun vücutta yükseldiğinin ve idrarda atılacak seviyeye geldiginin göstergesidir.tebrik ederim ..ama yine de mutlaka bir kan testi yaptir derim..

İkinci çizgi silik ise hamilesindir canım. Genelde öyle diyorlar. Biran önce kan testide yaptıri senin yerinde olsam hemen giderdim:KK1: Benimde 2 Mayıs adet günüm, inşallah bu ay olmuştur, geliyordur bebekciğimiz:KK19:

Canımya saol çyle yapıcam hemen yarın gidip yaptırıcam kan testinide inşallah bi sorun çıkmaz bakıyorumda öyle çok silikte değil aslında bariz belli oluyor çizgi sadece kontrol çizgisinden az daha silik neyse görücez bakalım çok heycanlıyım 2 yıldır bekliyorum piskolojim bozulmuştu artık inşallah seninde olur canım allah bütün isteyenlere nasip etsin allah yardımcımız olsun ...

Kızçeler selam..
Ben de beklemedeyim. Henüz günüm gelmedi dolayısıyla geçmedi :) Pazar günü hastalanmam lazım, bilmiyorum bakalım hastalanacak mıyım?Ovulasyon dönemimi son derece verimli geçiridm :)) Aslında pek hamilelik belirtim yok. Yani mide bulantım falan çok çok az,belkide sıcaktan olma ihtimali yüksek,bizim buralarda hava oldukça sıcak çünkü.
Sadece baş dönmem var çok az.Birde göğüslerim çok hassas. Tek extram, sol yumurtalığım ara ara sancıyo,bişey sanki cızzz edip geçiyo ve sancıyo sonra geçiyo.Belki günde 1-2 kez oluyo,olmuyo. Başka da birşeyim yok vallahi. Korunmayı yeni bıraktık aslında,2-3 ay oldu sadece.Bilmiyorum.....Bakak görekk :KK1:

Canımya saol çyle yapıcam hemen yarın gidip yaptırıcam kan testinide inşallah bi sorun çıkmaz bakıyorumda öyle çok silikte değil aslında bariz belli oluyor çizgi sadece kontrol çizgisinden az daha silik neyse görücez bakalım çok heycanlıyım 2 yıldır bekliyorum piskolojim bozulmuştu artık inşallah seninde olur canım allah bütün isteyenlere nasip etsin allah yardımcımız olsun ...

canım şimdiden tebrik ederim..inşallh kan test sonuçlarıda iyi çıkar.
2 yıldır bekliyorum demişsin her hangi bir tedavi görüyormuydun.sende yada eşinde bir sıkıntı varmıydı..

Merhaba kızlar;

7 aylık evliyim. Evlenmeden önce adet düzensizliğim vardı o yüzden doğum kontrol hapı kullandım, evlendikten sonra da 2 ay devam ettim. Sonra 1 ay kadar da eşim korundu. Çok çocuk istediğim için eşimi ikna ettim. 4 aydır korunmamıza rağmen olmadı. Demir eksikliği tedavisi görüyorum. 2 ay önce hastaneye yatttım değerlerim şükür normale döndü. Bu ay bazı belirtiler yaşıyorum. Sırt kısmımda ağrılar, gaz sancısı, kasıklarımda mı yumurtalarımda mı ne ağrılar,idrarımda koyulaşma, karnımda ufak ufak ağrılar yürüyünce bile giriyor. ama mide bulantısı göğüslerimde felan hiç hassasiyet yok. Bugün demir eksikliği sebebi ile kontrolüm vardı kan testinde gebeliğe bakılmasını da istedim. Bakalım yarın çıkacak sonuçlar umarım bu sefer olmuştur hayırlısıyla ALLAH herkese kısmet etsin inşallah :emir_bebek:

He bide adetime daha 1 hafta var acaba varsa kanda çıkar mı ki :KK31:

Son düzenleme:
Merhaba kızlar;

7 aylık evliyim. Evlenmeden önce adet düzensizliğim vardı o yüzden doğum kontrol hapı kullandım, evlendikten sonra da 2 ay devam ettim. Sonra 1 ay kadar da eşim korundu. Çok çocuk istediğim için eşimi ikna ettim. 4 aydır korunmamıza rağmen olmadı. Demir eksikliği tedavisi görüyorum. 2 ay önce hastaneye yatttım değerlerim şükür normale döndü. Bu ay bazı belirtiler yaşıyorum. Sırt kısmımda ağrılar, gaz sancısı, kasıklarımda mı yumurtalarımda mı ne ağrılar,idrarımda koyulaşma, karnımda ufak ufak ağrılar yürüyünce bile giriyor. ama mide bulantısı göğüslerimde felan hiç hassasiyet yok. Bugün demir eksikliği sebebi ile kontrolüm vardı kan testinde gebeliğe bakılmasını da istedim. Bakalım yarın çıkacak sonuçlar umarım bu sefer olmuştur hayırlısıyla ALLAH herkese kısmet etsin inşallah :emir_bebek:

He bide adetime daha 1 hafta var acaba varsa kanda çıkar mı ki :KK31:

inşallh hamilesindir.. 1 hafta kala kanda gebelik varsa çıkıyormuş diye duymuştum. hakkında hayırlısı olsun canım:))

yeni katıldım aranıza valla merak ettim bende sonuçları inş hamilesindir

Masalef hamile felan değilim :KK5:Testim tek iyi yöne kan değerlerim şükür iyi çıkmış değerlerim normale döndü :KK31:Yalnız demin yumurtlama günümü hesapladımda ( nette otomatik olanlardan) Geçen hafta tamda o gün girmişiz farkında olmadan :KK55:Yani hamişsem bile en fazla 1 haftalık acaba diyorum ondan mı kanda çıkmadı yani ne bilim insan her ihtimali düşünüyo kısmet artık ALLAH en iyisini blir :123:

yeni katıldım aranıza valla merak ettim bende sonuçları inş hamilesindir

Masalef hamile felan değilim :KK5:Testim tek iyi yöne kan değerlerim şükür iyi çıkmış değerlerim normale döndü :KK31:Yalnız demin yumurtlama günümü hesapladımda ( nette otomatik olanlardan) Geçen hafta tamda o gün girmişiz farkında olmadan :KK55:Yani hamişsem bile en fazla 1 haftalık acaba diyorum ondan mı kanda çıkmadı yani ne bilim insan her ihtimali düşünüyo kısmet artık ALLAH en iyisini blir :123:

kızlar ayın 14 ünde çatlatma iğnesi vurdurdum ayın 24ünde doktoruma gittim pgn testi için hadi gelmişken gebelik testide yapalım daha çok erken çıkmayadabilir ama bakalım dedi yumurtam çatlamış herşey güzel hcg değerim ise 3.76 mayıs 1 adet günüm kağıttada şöyle yazıyor hamile olmayan 0.5-2.90 benim değerim 2.90dan yüksek ama 5 ten küçük offf böyle ortada kalmak daha zormuş şimdi ben bugün yarın idrar testi yapsam çıkarmı acaba?

X