acaba hamilemiyim diyenler ...

kızlar ayın 14 ünde çatlatma iğnesi vurdurdum ayın 24ünde doktoruma gittim pgn testi için hadi gelmişken gebelik testide yapalım daha çok erken çıkmayadabilir ama bakalım dedi yumurtam çatlamış herşey güzel hcg değerim ise 3.76 mayıs 1 adet günüm kağıttada şöyle yazıyor hamile olmayan 0.5-2.90 benim değerim 2.90dan yüksek ama 5 ten küçük offf böyle ortada kalmak daha zormuş şimdi ben bugün yarın idrar testi yapsam çıkarmı acaba?

Canım inş hamilesindir,fakat bence hemen idrar testi yapma,çünkü idrar testinde hcg değeri 20 ve üstü olduğunda çıkıyormuş. yani hamileysen bile çıkmayabilir ve bu seni üzebilir. biraz bekle dayanabilrsen derim ben.. Umarım bebişin geliyordur.:emir_bebek:

mrb arkadaslar ben amerıkada yasıyorum.hemen kan tahlılı yaptırma ımkanım yok. benım adet gunum 4 gun gectı.adetımden 10 gun once başlayan belli şikayetlerım oldu.göğüslerim şişti ve 2 gün çok acıdı.şuan da şişlik devam edıyor.bel ağrısı.karın ağrısı ve sırt agrım var.kendımı cok yorgun ve uykusuz hıssedıyorum.ayrıca göğüsümdekı damarlar ve göğüs üzerindekı damarlar,kollarımdakı damarlar çok belirginleşti.ıdrarımda koyu ve kokuyor.göz bebeklerımde buyuk bununda belırtı oldugunu soyledıler ne kadar dogru bılmıyorum.test yaptım negatıf cıktı.bilgilendırırsenız sevınırım.tesekkur ederım

arkadaşlar adetime 9 gün var ama bende bazı belirtiler var.
mesela hep halsizim,uykum geliyor.bi kaç gündürde yumurta akı gibi akıntım var.
hamile olabilir miyim????

arkadaşlar adetime 9 gün var ama bende bazı belirtiler var.
mesela hep halsizim,uykum geliyor.bi kaç gündürde yumurta akı gibi akıntım var.
hamile olabilir miyim????

cnm sansıımız ağustos ayına gel özel msj almıyrsn mesaj kutun doluuuuuuuuu

X