Aile Planlaması acaba hamilemidir lutfen cevap:(

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
canım hamile falan değil zorlamadan dolayı aynı zamanda adete 15 güne kala yumurtlama daha yeni oluyor hele bi adeti geçsin bi test alır yaparsınız

Yengeni şuan yumurtlama döneminde yani öyle bir durum olsa bile 1-2 günlük hamile olur ki hamilelik belirtisi o kadar cabuk görülmez.

Konuyla alakalı değil ama görünce dayanamadım. Ben kedileri çok severim benim de bir kızım var, imzanızı her gördüğümde o kediyi mıncıklayasım geliyor:KK53:
benim yerime de kızınızı mıkcıklar mısınız?:KK53: benim de kedi oğluşum vardı önceden malesef artık yok....... :cry:

evt çok ıstıyolar

inşallah en kısa zamanda hamile kalır. Ama ben evlenir evlenmez hamile kaldım, en az bir yıl beklemelerini tavsiye ederim yine de.

adete 2 hafta var ise henüz yumurtlama dönemlerinde.
hamile kalcaksa bu günlerde kalır daha.
adete bu kadar süre var iken test yapmak mantıksız.
bu bilgi bilinmediğinden olsa gerek gereksiz yere heyecan yapılıyor.
hamilelik düşünüyorsa testleri filan bıraksın çalışmalara hız versin:))

Iyide adete 2 hafta varsa nerden cikti hamile olma ihtimali ayrica biz nerden bilelim ultrason mu var elimize gicik oluyorum ya hamile miyim vs diye acilan konulara :KK12:[/Q

madem gıcık oluyorsunuz neden konnuyu açıp okuyup bıse yorum yapıyorsunuz

kız yenı evlı ve kan görünce korkmş ayrıca konuya vakıf olmadığınız o kadar bellıkı bazı yenı gebelıklerde yumurta rahme tutunurken kan gelebıldıgını bılmıorsunuz sanırım bnde bndan yola çkarak bılen arkadaşlara sordum lütfenhoşlanmıyorsanız yorumda yapmayın

Kan testi yaptırdıysa burada niye cevap arıyorsunuz? Doktor yengene yengen sana söyler.

Seninde bilmediğin bişey var canım,yumurta rahime tutunmaz ,çatlayan yumurta sperm ile birleşik ve döllenir ,daha sonra embriyo oluşur ,bu embriyo tüplerden geçerek rahime ulaşır ve orada tutunur ve gelişmeye başlar ,9 ay sonrada nur topu gibi kucağınızda oluverir,bi gazoz olsa anlatıcamda işte :KK70:

Ben adetin ystunden 2 hafta geci oyle yapmistim :) sonuc pozitif ayni gun kalp atislarini duymustun yaa off annecim benim cok ozledim yaa melegimi melek kizim cennete gitti

Selam kizlar yengem uc aylik evli adetine iki hafta var ama iki uc damlakan gormus zorlannmadsn bugun kan testi yapti ben gebe olmasindan suphelendim sizce durum nedir
Reglisine tam 2 hafta varsa eğer tam yumurtlama günündedir veya yakındır veya an itibariyle atlatmıştır. Bu durumda gebelik olamaz sanki.
2 hafta önce yerleşme kanaması olması için çok erken geldi bana ama bilemeyeceğim.

Adetine 2hafta var yumurtlama kanaması o. Şu ara bol bol çalışsın :p Adet günü yada adet gecikince test yapsın yengeniz boşuma teste para vermemiş olur hemde hamile değilim stresine girmez. Çünkü bu dönemde hamilelik oluşmuşsa bile test negatif çıkar. Oluşan embriyo henüz yeteri kadar bhcg hormonu salgılayamaz. Dolayısıyla da test belli bir hormon seviyesinin altını yakalayamaz. Sevgiler....

Embriyo dollenir dollenmez rahme tutunamaz ki önce bir sure yumurta kanalında gelişir bölünür daha sonra rahme yerleşir. Yani bahsettiğiniz yerleşme kanamasini görmek için de henüz erken diye düşünüyorum.

Ben adetin ystunden 2 hafta geci oyle yapmistim :) sonuc pozitif ayni gun kalp atislarini duymustun yaa off annecim benim cok ozledim yaa melegimi melek kizim cennete gitti
:KK57::KK57::KK57::KK57: adetinizden iki hafta sonra yani bir diğer adetinize yaklaşık 2 hafta varken pozitifi gördünüz ve aynı gün kalp atışlarını mı duydunuz?

X