acaba hamile miyim ?

merhaba 8 gün önce mikrop kaptım hastalandım kaşıntıdan öldüm yumurta büyüklüğü kadar şişlik vardı doktora gttim 2 şiringa çektiler az bir şey indi sonra ilaç yazdı doktor bana o sırada gebelik testi de yaptır dım olumsuz çıktı şuan 5 gün geciktim sizce bu neden olur yardım cı olursanız sevinirim ağrım hiç bir şeyim olmuyor yardım cı olursanız sevinirim iltihap dedi doktor 8 gün önce ve suan geçti ve adetimde 5 gün gecikti hiç br belirtisi yok hamile olablirmiyim:nazar::nazar::

Canım öncelikle hakkında hayırlısı olsun diyorum sana fikir olurmu bilmiyorum ama kendi durumumu anlatayım
hastalığımın hemen bitiminde çocuk yapmaya karar verdik sonra bir sonraki hastalık tarihimden bir hafta önce kanamam oldu hatta
çok üzüldüm hastalandım hamile değilim diye ama bir garipti 2 -3 gün sürdü ve az az geldi bi tuhaflık vardı yani sonra netten araştırdım yerleşme kanaması olabiliyormuş
acaba öylemidir diye umutlandım bakalım hastalık tarihimde hastalancakmıyım diye bekledim hastalanmadım sonra kan testi yaptırdım ve şuan 21 aylık bir oğlum var:)

ama benım normal adet gunume geldı ılıskıden 1 hafda sonra adet oldum

bunu en net bir daha ki adet zamanında anlarsın canım yani üstüne görme de olabilir olmayadabilir şuan çok yeni anladığım kadarıyla

X