acaba hamile miyim ?

elzem88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2012
464
33
10 gün önce hamile kalmak için deneme yaptık sonra 2.3 kere denedık.
ama bugun adet oldum cok mutsuzum bu hamile deyilimmi demek?
çok istiyorum hamile kalmayı o yuzden acele ediyorum biraz
hamile olsam bugun adet olmazmıydım?

bunu bilmeden hamile kalmayı mı düşünüyosun ya o işi doğru yaptığından eminsin demi :))))))))))))))))))))

biliyorum tabıkı ama adet olupta hamıle kalanda var acaba bendemı oyleyım dıye sordum

Yok ole degilsindir adet olduysan bı dahaki aya deneyin ama 2-3 kez denemeler değil yumurtlama tarihine bak ona göre deneyin derim ben hayırlısı olsun

takılıyorum canım ya doğru üstüne görme deniyo ona hamileyken de adet olanlar var ama çok nadir
ben daha adet olmadan ümitlenmiyorum sende ümitlenme derim ben oluruna bırak

ben sat a gore 18 haftalık ama usg ye göre 20 haftalığım. doktor üstüne gormuşsundur dedi az olmuşsundur dedi. ama ben eksiksiz tam olduğumu söledim heee ölemi dedi. hesap yaptım adetten sonraki 14 15. gune denk geliyo. başkası dese inanmam ama ben bizzat yaşıyorum

Eltimde üstüne gördü,normal adet zamanı olacak sıkıntıların hepsini yaşadı ama miktarı az ve rengi kahverengi dedi.Testte de çift çizgiyi görmüştü,o yüzden çoksa ve kırmızıysa olmama ihtimali yüksek ama hemen ümitsizliğe kapılma,yeni evliysen bir yıl içinde olur diyor doktorlar.

cvp için tşk ederım arkadaslar cok ıstıyorum bende anne olmak.
eğer hamıle kalırsam bır fakiride ben sevındırcem :)

normalde bugun regl olman gerekiyormuydu? Eger olman gerekiyorsa dusuk bi ihtimal hamile olman. Ama kisa sureli bi regli ise yerlesme kanamasida olabilir. En iyisi sabah bi test al, belki guzel haberi yarin verirsin bize.
Insallah en kisa zamanda seninde bi minisin olur:))

evet adet zamanımdı. bilmiyorum çok deişik duyguymuş ınsanın bebek ıstemesı :)

pekı hamıle kalmak zormu ya ılla ınır kürümü yapmam lazım yoksa benımde

yoo daha ılk kez 10 gun once karar verdık bebeğede herkes kür yapıyo acaba bendemı yapmam lazım olmazsa kür işi pek hoşuma gitmiyorda

Adetin bitsin yumurtlama günlerini hesapla hatta ovulasyon testi al
Madem bu kadar çok istiyorsun canım yumurtlama günlerine göre ilişkiye girebilirsin

yoo daha ılk kez 10 gun once karar verdık bebeğede herkes kür yapıyo acaba bendemı yapmam lazım olmazsa kür işi pek hoşuma gitmiyorda

ayy yaaa gece gece guldurdun beni. Ama daha yeni baslamissiniz siz birak kuru muru yok oyle bisey ben inanmiyorum , zaten hicbi fikrimde yok.Azcik sabir, bide yumurtlama donemlerini takip edcen...
Yakinda olur insallah bebisin

bence bu kadar çok odaklamayın kendizi yoksa üzülüyor insan
hem üstüne görme olayını herkes yaşamazki her ayda acaba üztünemi gördüm diye test yapılmaz
sabır lazım allahın izniyle inşallah hamile kalırsınız

Canım öncelikle hakkında hayırlısı olsun diyorum sana fikir olurmu bilmiyorum ama kendi durumumu anlatayım
hastalığımın hemen bitiminde çocuk yapmaya karar verdik sonra bir sonraki hastalık tarihimden bir hafta önce kanamam oldu hatta
çok üzüldüm hastalandım hamile değilim diye ama bir garipti 2 -3 gün sürdü ve az az geldi bi tuhaflık vardı yani sonra netten araştırdım yerleşme kanaması olabiliyormuş
acaba öylemidir diye umutlandım bakalım hastalık tarihimde hastalancakmıyım diye bekledim hastalanmadım sonra kan testi yaptırdım ve şuan 21 aylık bir oğlum var:)

merhaba 8 gün önce mikrop kaptım hastalandım kaşıntıdan öldüm yumurta büyüklüğü kadar şişlik vardı doktora gttim 2 şiringa çektiler az bir şey indi sonra ilaç yazdı doktor bana o sırada gebelik testi de yaptır dım olumsuz çıktı şuan 5 gün geciktim sizce bu neden olur yardım cı olursanız sevinirim ağrım hiç bir şeyim olmuyor yardım cı olursanız sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…