Acaba hamile miyim?

Buradan okuduğum kadarıyla doğum kontrol hapını bırakır bırakmaz hamile kalanlar olduğunu gördüm. Ama oran nedir, şansın ne kadardır onu bilmiyorum. Yine de bu şekilde hamile kalınabildiğine göre sen de kalabilirsin diye düşünüyorum.

cok saol canım umarım bana da denk gelir

yeni adetim bitti gögüslerim şişti vede çok sızlıyo adetim olmama daha çok var karnım çıktı geçen ay dedim adet olucam die şişti dedim ama bitti hala aynı üstüne görme olmuş olabilirmiyim sizceee arkadaşlar daha yeni evliyim vede bu konularda tecrübesizimmmm yardımcı olurmusunuz

Adetim 4 gün geçiyo ve dün kahverengi bi leke geldi ve kasık ağrılarım var ama kanama başlamadı hamile olabilir miyim geçen hafta bi test yapmıştım ama negatif çıkmıştı sonuç. bu konuda bilgilendirebilir misiniz beni henüz 7 aylık evliyim :nazar:

merhaba arkadaşlar.
Foruma pek bişey yazmıyorum ama kafam ne zaman karışsa sizin yaşadıklarınızı okuyup kendimi telkin ediyorum.2,5 yıllık evliyim ben.Aralığın 16 sında adet oldum en son.ve ilk defa sürekli 1 hafta tansiyon düşüklüğü yaşadım.ocağın 13ünde doktora gittim hamilelik filan yoktu doktor adetin bir geciksin bekle dedi.Bugun ayın 26 sı ve ben hala adet olmadım.ayın 23 ünde de yani geçtiğimiz pazar idrar testi yaptım negatif çıktı ben napıcammmmm?

Adetim 4 gün geçiyo ve dün kahverengi bi leke geldi ve kasık ağrılarım var ama kanama başlamadı hamile olabilir miyim geçen hafta bi test yapmıştım ama negatif çıkmıştı sonuç. bu konuda bilgilendirebilir misiniz beni henüz 7 aylık evliyim :nazar:

bir daha yap test hamile olma olasılığın yüksek

merhaba arkadaşlar.
Foruma pek bişey yazmıyorum ama kafam ne zaman karışsa sizin yaşadıklarınızı okuyup kendimi telkin ediyorum.2,5 yıllık evliyim ben.Aralığın 16 sında adet oldum en son.ve ilk defa sürekli 1 hafta tansiyon düşüklüğü yaşadım.ocağın 13ünde doktora gittim hamilelik filan yoktu doktor adetin bir geciksin bekle dedi.Bugun ayın 26 sı ve ben hala adet olmadım.ayın 23 ünde de yani geçtiğimiz pazar idrar testi yaptım negatif çıktı ben napıcammmmm?

bir daha test yap ve cevabı yaz oldumu canım

kızlarrr son adet tarihim 25 aralıktı en geç 24üne kadar hasta olmam gerekiyordu hala olmadım 24ünde test yaptım negatifti üçgün karın ağrısı ve bel ağrısı çektim adet olacak gibi ama olmadım ve ağrılarım kalmdaı şimdi su gibi berrak akıntım başladı acaba hamile miyim

akşam eve gelince test yaptım negatif eee peki ben neden adet olmadım halaaaa bu testler yanlış mı???

ya cok sicak bi ortam yaa ben yeni evliyim 4 ay oldu ve 2 aydir bebis istiyoruz bugun okadar umitlendim ki yazdiginiz tum belirtileri gosterdim hele su bel agrisi oldurecekti bendi adetimde 1 gun tam gecmisti kiiii..bugun hasta oldum ama nasil bi hastalik cok sancim var ya bi bebis istiyiorum ben burda tekim yurtdisindayim yanimda benim olan bisy istiyorum yaa bisey sorcam aslinda kizken doktora giitim sancim cok oluyodu bi yumurtaligin biraz buyuk bide kucuk kisler var dedi bebek icin sorun olmaz dedi ama bilmiyorum yaa hap vermisti duzenli kulanmadim iyi gelmemisti biraktim bide bende iltahap var ya beni biraz bilgilendirimisiniz burda soracam danisacam kimsem yok :KK43: ve 21 yasindayim artik bu sitedeyim cvplarini sabirsizlikla bekliyorum :)hepinizi kocaman optum

arkadaşlar merhaba.
8 aylık evliyim ve bir aydır korunmuyoruz. adetim gecikti. bugün 4. gün. kasıklarımda ağrı göğüslerde şişkinlik bel ağrısı ve felaket gaz var. tüm bu belirtileri üşütmüş olabileceğim için de yaşıyo olabilirim ama acaba demekten de kendimi alamıyorm. ne zaman test yapmalıyım ? yardımcı olursanız sevinirimm.

Normalde adet geckmesi yaşamıyorsan hamile olabilirsin. 4 gün gecikmiş idrar testi yaparsan büyük ihtimal çıkar.

arkadaşlar merhaba.
8 aylık evliyim ve bir aydır korunmuyoruz. adetim gecikti. bugün 4. gün. kasıklarımda ağrı göğüslerde şişkinlik bel ağrısı ve felaket gaz var. tüm bu belirtileri üşütmüş olabileceğim için de yaşıyo olabilirim ama acaba demekten de kendimi alamıyorm. ne zaman test yapmalıyım ? yardımcı olursanız sevinirimm.

mrb. bahsettikleriniz regl olacağınıza işaret, gebelik için test yaptırmanızı tavsiye ederim.

mrb. bahsettikleriniz regl olacağınıza işaret, gebelik için test yaptırmanızı tavsiye ederim.

teşekkür ederim. normalde gecikmem olmaz 28. gün regl olurum ilk kez böyle oluyo. kan testinden bahsediyorsunuz değil mi genelde idrar testine daha şüpheli yaklaşılmış buradaki yorumlarda daha fazla beklemek gerekiyor sanırım.

mrb arkadaslar .adetim tam 6 gün gecikti,4 gün test yaptım negatif çıkmıstı ama hala olamadım olmakta istiyorum aslıda :)) karnım cok şişti ve gögüslerimde ağrı,kasıklarımdada batmalar var ne yapacagımı bilemedim eşimde bende cok istiyoruz,tek çizgi korkusuna test bile yapamıyorum

merhaba kızlar.bızde 5 aydır deniyoruz.normalde 28 gunde bır adet olurum.en son 12 martta adet oldum.dr. gıttım test yaptı.hersey normal olur dedi.dun adetımın gunuydü ama olmadım.2 gün gecmıs oluyor.bıde akıntım oluyor azcık.ınsallah hamıleyımdırr.
adetım olmazsa salı gunu ıdrar testı yaptırırım....
herkesın o iki çizgiyi görmesi dılegıylee...
hoscakalın..:79:

merhaba kızlar.bızde 5 aydır deniyoruz.normalde 28 gunde bır adet olurum.en son 12 martta adet oldum.dr. gıttım test yaptı.hersey normal olur dedi.dun adetımın gunuydü ama olmadım.2 gün gecmıs oluyor.bıde akıntım oluyor azcık.ınsallah hamıleyımdırr.
adetım olmazsa salı gunu ıdrar testı yaptırırım....
herkesın o iki çizgiyi görmesi dılegıylee...
hoscakalın..:79:

canım bende 12 martta adet gördüm dün benimde adet günümdü hala olmadım.
belirtilerim şöyle bel ve kasık ağrısı gögüs şişkinliği bunları zaten her adet dönemimde yaşıyorum.
ancak tek farkım karnım sızlıyor gaz sancısı gibi ara ara sancı giriyor 4 gündür karnımın ağrısı çıldırttı beni.birde benim bugünlerde vajinam kuru olur ama akıntım var su gibi olmasada her peçeteyle silişimde geliyor ve içimde sürekli akıntı dolaşıyor gidip bakıyorum kanmı geldi diye yok.
bugün test aldım yarın sabah deneyeceğim inş hamileyimdir karnım adet olcakmış gibi şiş vajinamın üstüne bastırınca şişlik geliyor eşim dün bastırdı karnımla vajinama oooo çok dolmuş kovayla boşaltcan galiba dedi.:KK1:
umarım kikimizde çift çizgiyi görürüz canım.
öyle bende mide bulantısı falan yok sadece bu belirtiler var.

canım bende 12 martta adet gördüm dün benimde adet günümdü hala olmadım.
belirtilerim şöyle bel ve kasık ağrısı gögüs şişkinliği bunları zaten her adet dönemimde yaşıyorum.
ancak tek farkım karnım sızlıyor gaz sancısı gibi ara ara sancı giriyor 4 gündür karnımın ağrısı çıldırttı beni.birde benim bugünlerde vajinam kuru olur ama akıntım var su gibi olmasada her peçeteyle silişimde geliyor ve içimde sürekli akıntı dolaşıyor gidip bakıyorum kanmı geldi diye yok.
bugün test aldım yarın sabah deneyeceğim inş hamileyimdir karnım adet olcakmış gibi şiş vajinamın üstüne bastırınca şişlik geliyor eşim dün bastırdı karnımla vajinama oooo çok dolmuş kovayla boşaltcan galiba dedi.:KK1:
umarım kikimizde çift çizgiyi görürüz canım.
öyle bende mide bulantısı falan yok sadece bu belirtiler var.

slm canım.insallah hamıleyızdır:KK1:benım ıkı gun once azcık belım agrıdı.adet olcam sandım ama olmadı.ınsaallah olmam da hamıleyımdır.bende baska hıç bı belırtı yok..normalde adetlerım hıç gecıkmez. erken olur ama gec olmaz.benım bı oglum var esımde oglum da bende çok ıstıyoruz hayırlısı bakalım...

X