Acaba hamile miyim?

Evet Ağri Varmi Dedi Yok Dedim.bence Bebiş Var Gibi.öyle Hissediyom.allah Yaniltmaz Inşallah

17 Marttaki Adette De Düşse Hissederdim Herhalde Hiç Ağrim Olmadi Parça Düşmedi.ağrisiz Bir Adetti.sen Oldunmu Bugün Adet öyle Bişey Görmüştüm Sanki

Hayirlisi Bakalm.ben Hala Bu Siteyi Kullanmasini öğrenemedim Sayfalar Açilmiyo Bişeyler Oluyo

canım ben daha acemiyim yeni üye oldum daha önceleri okuyordum sadece sizleri okudukça kendimi yaşıyordum sanki evimin bir parçası oldunuz

Msn Adresin Varmi Cnm Ordanda Görüşebiliriz.gün Içinde Burdan Zor Oluyo Ben öğrenesiye Baya Zorluycam Sizi

gülcüm mneden bir kadın doğum uzmanının muaynehanesine gitmiyosun canım.Vajinal ultrasonla dış gebelik veya erken gebelik tanısı koyabilir hayatım eğer düşük riskin varsa progesteron verir.bence bi kadın doğum uzmanına muayne ol.

adetine 17 gün olan birinde bhcg değerinin böyle yüksek çıkması sık rastlanan bi durum değildir yada her zaman istisnalarda mevcut olduğundan hamişte olmuş olabilirsin ama yinede ki bence en erken vakitte kadın doğuma görülmeli ters giden bişey varsaki inşallah yoktur erken müdahale edilmeli amacım aklını karıştırmak değil ama dost acı söyler en azından için rahat eder tatlım tabi karar senin

GÜNAYDIN KIZLAR FİKİRLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.KADIN DOĞUM DOKTORUM VAR YARINKİ HCG NETİCESİNİ ALAYIM ONA GÖRE GİDİCEM.BENCEDE TERS GİDEN BİŞEYLER VAR.

Kizlar Bir Bakiyonuz Ikizmiş Ondan Hcg Yüksekmiş Ayyyyyyyyyy çok Sevinirim Ozaman

daha kimse gelmemiş hehalde.. ben erkenciyim bugün kızlarrrr uyanın

daha kimse gelmemiş hehalde.. ben erkenciyim bugün kızlarrrr uyanın

naber canım günaydın değişiklik varmı ben bugünde adet olmadım daha sabah kendim test uyguladım malesef negatif ama adetimin bugün28.günü erkenmi yaptım acaba:sm_confused:ayyyyyyyyyyyy inş yanlıştır

naber canım günaydın değişiklik varmı ben bugünde adet olmadım daha sabah kendim test uyguladım malesef negatif ama adetimin bugün28.günü erkenmi yaptım acaba:sm_confused:ayyyyyyyyyyyy inş yanlıştır
GÜNAYDIN CNM ERKEN OLDUĞU İÇİN ÇIKMAYABİLİR BEKLE 1-2 GÜN DAHA İNŞALLH HAMİŞSİNDİR.BAK SANA KISA İPUCU VERİM GECE UYURKEN AĞZININ SUYU AKIYOSA VE SAÇLARIN ANORMAL DÖKÜLMEYE BAŞLADIYSA VARDIR BEBİŞ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…