Acaba hamile miyim?Sudan çıkmış balık gibi ne yapacağımı bilmiyorum

kızlar eve daha yeni geldim ve hemen bilgisayarı açtım.sonucu yazıyoruuummm...5 haftalık hamileyim. :teytey: beta hcg 1427 çıktı.yalnız kan grubum 0 rh - eşimin a rh +... doktor muhtemelen kan uyuşmazlığı olacak ama ilk hamilelikte sorun olmaz dedi...bunun haricinde bi sıkıntı yok 15 gün sonra tekrar gel dedi. iyi dilekleriniz için ve vakit ayırıp okuyup cevap yazdığınız için çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook teşekkür ederim opuyorumnanaktan ...çocuğu olanın çocuğunu bağışlasın Rabbim, Olmayanada tez vakitte hayırlı sağlıklı güzel bebişler versin .inşallah benimkinde de sorun çıkmaz...hep beraber doğumuda paylaşırız sizinle :CüvCüv: .........

canım gözün aydın..Allah sağlıklı bir doğum ve sağlıklı bir bebek versin inşallah opuyorumnanaktan

siLikte oLsa o pozitiftir arkadaşım..bence kesinLikLe hamiLesindir..hemen kandanda baktırsaydın ? benmki çok netti adetime 2 gün kaLa yapmştım,hemen çıktım gittim kandanda baktırdım ..:CüvCüv:

hayırLı oLsun bebişin..senLe aynıyız bnde 5 haftaLık aLLah tamamına erdirir inş :)

hayırLı oLsun bebişin..senLe aynıyız bnde 5 haftaLık aLLah tamamına erdirir inş :)

amin canım inşallah...seninde bebişin hayırlı sağlıklı olsun....hamileliğinde sağlıklı geçsin inşallah..:))) benimkide inşallah :)))))

ya şuan benım mıdem bulanıyo acıktığımdan olabılırmı ne zaman test yapsam ya

adet günün 3-4 geçsin yap bence.ben öyle yapmıştım.ama silikti yinede.kan testiyle kesinleştirdim.rabbim sanada hayırlı evlat versin bu duyguyu tadarsın inşallah..tüm evlat isteyenler tatsın inşallah...

ayyy işte buuuu harikaaaa.....canım yaaa çok sevindim bende sayfaları takip ettim inş hamiledir dedim ve öleymişsin..rabbim sağlıkla büyümesini nasip etsin

ayyy işte buuuu harikaaaa.....canım yaaa çok sevindim bende sayfaları takip ettim inş hamiledir dedim ve öleymişsin..rabbim sağlıkla büyümesini nasip etsin

çok teşekkür ederim canım..iyi dilekleriniz içinde çok teşekkür ederim..çok mutlu oldum yazdıklarınıza...

merhaba burcu mail atmistim aldinmi bilemiyorum ama birkac sorum vardi yardimci olursan seviirim tesekkur ederim

ben de ilk test yaptığımda silik çıkmıştı hamileliğin ilk zamanlarıysa silik çıkabiliyor
bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…