acaba düşükmü yapıyorum

elmarya

mucizem benimle
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2008
586
20
günaydın kızlar hayırlı cumalar size bir sorunumu anlatmak istiyorum ben 8 gün adet olmadım 10 gün olsun öyle test yapayım diye beklerken 9 gün adet oldum ama adetim çok farklı geliyor pıhtı şeklinde koyu kırmızı siyaha yakın geliyor ve pedimde bişey yok ama her wc. gitmemde böyle kanama geliyor sanki parça parça dökülüyor sizce ben düşükmü yapıyorumki?başından böyle bişey geçen varsa yada bu konu hakkında bilgisi olanların msjlarını bekliyorum. :uhm::uhm:

mrhba mekselina..
yardımcı olur mu bilmiyorum ama ben şubatta bi düşük yaptım ve rengi çok açık pempeydi daha sonra normal renge dönüştü..
canım keşke bi test yapsan da emin olsan...

canım sen test yap ben yeni düşük yaptım pembeden kırmızıya döndü reglim sonra pıhtı düşürdüm hatta parça dahi düşürdüm sonundada kürtaj oldum......

ya testede çıkarmı ki geçtigini düşünüyordum bugünde biryere çıkamam servisciler gelecek.

bence adetinde de sorun olabilir bi doktora git istersen kanaman normal değil çünkü.

sanırım kimyasal gebelik..benimde öyle oldu..adetim 5 gün geçtikten sonra 10 gün boyunca kan pıhtısı şeklinde kanama oldu..idrar testi yapsaydın gösterirdi..sen yinede bir kan tahlili yaptır..daha emin olmak için..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…