Ac renk sa ve atkuyruu

G

gelecekkorkusu

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gelecekkorkusu
atkuyruğu erkekler icin cok cekici bi sac modeliymis, dogru mu mu?
bir de sirf sari degil herturlu acik renk yani acik kumral vs bunlar da en sarisin kadar ilgi cekici...

Bence kişiye yakışmasına bağlıdır ne bileyim,her insanın yüzüne atkuyruğu gitmeyebilir

ewt at kuruğunu çoğunlukla severler ama açık saç için bilemicemm...

Bence kişiye yakışmasına bağlıdır ne bileyim,her insanın yüzüne atkuyruğu gitmeyebilir

Katılıyorum.
Herkese her renk saç ve model yakışmaz ki...
Bunu genelleme yapmak hiç doğru değil bence.:kahve:

benim sevgilim at kuyruğunu pek sevmez genelde dümdüz fönlü saç ya da dağınık topuz seviyo..ayrıca saçlarım da siyah :dilcikar: tatlicadiarzu

benim sevgilim açık renk saçtan nefret ediyor açık kumral bile....saçta en çok siyahı sever ya da çok koyu kumral...bi de fönlü olsa tam istediği gibi...benim tanıdığım çoğu erkek siyah saç seviyor ama tabi genelleme yapamayızşakkıdı

sarışınların erkeklerin daha çok dikkatini çekme sebebi östrojen hormonlarının yüksekliğiymiş,boyama sarışınlar için bu geçerli olmasada erkeklerde takıntı olmuş işte yapıcak bişey yok :)

tipine göre bence
esmer bi kızın sarı saçlı olması itici sonuçta.

bu konuyu ben actim ama
artik nefret ettim erkeklerden bilmiyorum neden
neyi begeniyorlarsa begensinler umurumda bile degil
saclarimi da en igrenc ne renk varsa ona boyatirim
hoffffffff

a.s.gelecekkorkusu sanırım canını sıkan bisey oldu ama bosver takma kafana çünkü bunların hepsi aynı model.sen düsündükçe batarsın onlarsa heppppppppp aynı kalır.:1hug:

Ben zaten saçımı hep at kuyruğu yapar dıgıdık dıgıdık gezerim.a.sa.s

Canım neden kendini at kuyruğu modeline bu kadar kilitledin anlamadım:Sanırım erkek arkadaşın istedi ve sen de yüzüne gitmediği için sinirlendin. Ama her model herkese gitmez, mesela benim eşimde topuza bayılır, ben de açık saç severim saçlarım uzun olduğu için daha çok hoşuma gidiyor.. Takma kafana sen, canın nasıl isterse öyle yap..

canımın ıcı erkekler ne sevıo bılemıcem ama bana toplu sac yakıstıgı ıcın toplarım ben acık bırakınca sısman duruyo suratım :)
saclarımında her ay rengını degıstırıyorum sarı kızıl kahve kestane hepsını yaptım begenen en fazla bır ay begenıyodur yani hahahahha
bsower dediin gibi ne begenirlerse begensinler herkesin bi alıcısı var (bu lafıda secmem gercı malız sankı)

a.s.

bence biz kendimiz için süslenmeliyiz erkekleri boşverin onlar hiç birşeye deymezler çok nankörler yaşadım biliyorum

ben 1 sene sarı saç kullandım,herkes cok yakıştırıyodu ancak sevgilim ısrarla kahwe tonları yapmamı istedi..demek istediğim her erkek sarışın sever diye birşey yok..artık onlarda etraftaki herkesin sarışın olduğunun farkında.eskiden sayılı sarışın vardı,şimdi esmerler azınlıkta..bu da sarışınlara olan ilginin azalmasına neden oldu..ne esmer ne sarışın ne kumral,önemli olan hangisini taşıyabildiğin tabi doğallıktan uzaklaşmadan:)

Valla ben evlenmeden önce çok dikkat ederdim böle şeylere, hatta erkeklerin dağınık topuzlardan çok etkilendiğini duymuştum o zamanlar, enseye düşen saçlara bayılırlarmış falan filan:) Ama evlendikten sonra işler değişiyo, artık kendimi iyi hissetmek için süsleniyorum. Tabiki eşimin de beni beğenmesi önemli...

atkuyruğu erkekler icin cok cekici bi sac modeliymis, dogru mu mu?
bir de sirf sari degil herturlu acik renk yani acik kumral vs bunlar da en sarisin kadar ilgi cekici...

erkekler genelde daınık modelleri cekici buluor mesela daınık toplanmıs sacları ws doal gösüktüü icin ztn sarsınlık klasıklesti erkelerin beyenmesi konusunda ama herkese her renk we at kuyrugu yakısmas öesela benim saclarım sarı we belimde bana sadece bu gidior siyah sac hastasıyım ama gitmior iste napalım

benim sevgilimde toplu saçı hiç sevmez hep fönlü olucak saçları.annemde bi genç kzı saçları gösterir der hep...

ayrıca kendim de sevmediğim gibi sarı saçı ve dahada açık tonlarını sevgilimde sevmez..
bu genelleme yanlış olmuş..
he bide dikkat ettiyseniz artık dizilerde hep esmer ve siyah saçlı kızları oynatıyorlar..

dogru cnm erkekler genelde acık sacları sever alnı acık kadın erkeklre ıtıcı gelır

genelleme yapmak dogru olmaz, herkesin renk goz zevki farklidir..

X