Ablanla bir yastıkta kocayın dedi (!)

Adamın ne mal olduğunu görüp,inatla ben bunu değiştiririm, evlenince düzelir diyorsanız,bol şanslar burada çok gezersiniz artık Bu adam tatlı aşı acı eden tiplerden....

Mesela düğün konusunda çok para harcamasın diye yanında olmaya çalışıyorum ona bile karışıyorsun diyor ç. Salaklık bende harcasın parayı çok meraklıysa. İyilikten maraz doğar diye boşa
Aynen öyle diyeceğim de iyi düşünün bu adam kocanız olacak. Yani iyilikten maraz doğan kişiyle yaşayacaksınız. Bu dönemde ona göre davranın iyi tartıp ölçüp biçin davranışlarını. Bir ömür ne yapsanız sizi suçlu gören bi insanla yaşamak istemezsiniz

İşe girmeden ya da illa KPSS istiyorsanız atanmadan evlenmeyin. Burada ne kadar zor durumda kadın varsa hepsi KPSS çalışıp atancam, bu adamdan kurtulcam kafasında. 3-5 başlık okursanız dediğimi anlarsınız. Önce iş, sonra evlilik.

Yavrum asıl konu para! Evlenince ne yiyeceksiniz? Hayat böyle toz pembe değil! Ben maddi konuda sıkışmış birini gördüm konuda. Maddiyat yoksa evliliği konuşmayın derim. Ya da tercihlerinizi değiştirin

Tamam da bu sizin sorununuz değil ki. Ona çıkıp da ailesi ile ilgili ithamlarda bulunmuyorsanız agresifleşmesine gerek yok
Tabii ki senin ailen destek çıkmıyor VS demedim. Ama yine de bizimkilerden biri Bi destek çıkınca hep böyle beğenmemezlik yapıp Bi kin kusuyor hissediyorum bunu..

Maddiyat şuan çok önemli. Her şey çok pahalı. Bir kişinin çalışmasıyla evlilik olmaz, çok iyi bir maas almıyorsa. Siz benim ailem yardımcı oluyor, sevgiliminkiler olmuyor demişsiniz. Siz hem çalışmayın, hem aileniz yardımcı olmasın, her şeyi karşı taraf mı yapsın? Sizinkilerin yapması lütuf olmuyor ki ekstra bir şey gibi söylüyorsunuz. Kızlarımızın suanki ekonomik durumun farkında olup toz pembe hayallerden çıkması lazım.

Adamın ne mal olduğunu görüp,inatla ben bunu değiştiririm, evlenince düzelir diyorsanız,bol şanslar burada çok gezersiniz artık Bu adam tatlı aşı acı eden tiplerden....
Alın benden o kadar.. Mesela zaman zaman hadi gel birlikte gezelim diyorum.. Gezmek illa lüks yerlere değil uygun Bi bütçeyle de olabilir ç. Onun gezmeden anlayışı ayda 1 defa zar zor görüşmek. Param yok diyip gezmeye de gelmiyor.. Ben kendim bazen gezmeye çıkıyorum kız arkadaşlarımla o zamanda bana geziyorsun ben çalışıyorum hep diyor.. Yahu sanki ben birlikte gezelim demedim hiç sormadım ona.. Hem kendi gezmiyor hemde hayattan zevk alana mani oluyor..

Farkında mısınız kılını kıbırdatmıyo.. Ne ailesi ne de doğru düzgün kendisi..ama biz yaotpımkz6 zamanda suç oluyor.

Nişan yapmak için param yok diyen adam evlenince evi nasıl geçindirecek hiç düşünmüyor musunuz?

Bu adamin evlenmeye niyeti olduğuna eminmisiniz

Nişan malzemeleriyle ayriligi kutlama partisi yap.

ideal koca adayi
senin derdin ne b.k gibi bir hayat yaşayacagini bildiğin evlilige baliklama atlama derdindesin?
bu adam seni mutlu edemez, biliyorsun
seni sevmiyor, onu da görüyorsun
hala inatla sirf agzinda evlilik lafi var diye oldurmaya calisiyorsun.
insanin kendine yaptigi kötülüğü kirk koy bir araya gelse yapamaz derler.
bdv sizin gibi göre göre herkese soylemisken ayrilip elaleme laf vermemek icin - sevgiyi boyle bir seu sandıklarından evlenip cok kisa surede pisman olup berbat bir hayati cekilmez bir adamla yaşayanlarla dolu

Canım adam bence evlenmek istemiyor .gözünü dört aç, sinyalleri yakala . İlerde cocugunla aglamaktansa bas tekmeyi kıçına bu adamın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…