Ablamin nişanı?

Esila Asel

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2015
96
31
28
Allah askina bana fikir verin. Ablam birden evlenmeye karar verdi. Cumartesi günü 2. Kez tanismaya gelecekler. Haftayada isteme söz olacak 1 kac aya nisan yaza da dugun olabilirmis. Yeni ogrendim 20 kilo fazlam var 71 kilo 159 boyundayim. Oruc kefaretim vardi su anda onu tutuyorum 23 gün kaldı. Mart 8 gibi bitecek. Bana fikir verebilir misiniz nisan olmadan en azindan 5 kilo vermem lazim. Onceki senelerde yürüyüş ve suyla 3 ayda kilo vermistim evde olunca aldim. Geceleri corba turu icsem sicak su detox sulari vb icsem faydasi olur mu? Yuruyus mekik oyun havasi ogrensem. Fikir verirmisiniz lütfen?

Bu ne yaman çelişki @benahsen

* resimdeki kişi sen olduğunu söylüyorsun diğer konunda ama şimdide tarif ettiğin tip ve kiloya sahip olmadığın çok açık ortada

* neye ve kime göre 5 kilo vericeksin bilemedim

* tek söyleyeceğim çok saçmaladın tutarsızlık var

*sevgili ve saygıdeğer Mune Mune ablacığım bu yoğunluğunun arasında konuyla sanırım pardon ablacım fake üyelikle ilgilenir misin ilgin için şimdiden teşekkürler

Bakin once resmimi ekledim ve sildkm taniyan olunabilir diye.

Keske kilom hakkinda yalan soyleyebilseydim ama maalesef 71 kiloyum bu da beni 21yasinda olarak cok sinirediyor.

X