ablam çok mutsuzzz,yardım nolur

acı gerçeklere karşı dayanıklı olmaktan başka bir çare yok.kendine bakan ilgili hoş bir kadın bile olsanız birzaman sonra eşlerin dikkatini kırk tane takla atsanız dahi çekemiyebilirsiniz.bu iki taraf içinde geçerli.ya çocukları iyi bir şekilde büyütüp yetiştirmeye ,yemeye, içmeye uyumaya, yani acımasız bir rutine boyun eğceksiniz yada evliliği sonlandıracaksınız ben evlilikte değişik sebeplerden kaybedilmiş heyecanları yeniden kazanmanın bir yolu olduğunu düşünmüyorum.biten bitmiştir.:1no2:

bence ablanız beterin beteri var lafını hafife almasın kocasından ne yakınnan arkadaşlarımız var aldatılan şiddet gören alkolik eşleri olanlar var.sizin ablanız ise böle küçücük bir meseleyi dert edip ağlayıp duruyormuş galiba ablanız hayatın kötü tokadından pek nasibini almamış o yüzden böle ufacık bişeye takıyo evlendikten sonra her erkek böle malesef hangimizin kocası evlendikten sonrada flört dönemindeki gibi sürekli peşimizde dönüyorki sorarım size............

canım ya akrabalara falan oturmaya gitmeye meraklımı adam??
bak bu çok önemli böle gezmeye meraklıysa eşinide yanına alıp akrabalarına oturmaya gitsinler muhabbet sohbet falan derken güzelleşir herşey inşallah yaa ablacına çok üzüldüm bend e hep bundan korkarım ve oluyormuş böyle şeyler

peki tatil zamanlarında nasıl adam e ozaman yorgun olmaz heralde ilgilenir ama yok yine ilgilenmiyorsa sorun var!!!

ablam diyorki artık hiç bişey paylaşamıyoruz,birlikte vakit geçiremiyoruz geçirsek te zevk alamıyoruz,konuşacak konu bile blamıyoruz,ablamlada eskisi kadar ilgilenmiyormuş

evlenmeden önce herfırsatta öperdi koklardı ,beni güldürmeye çalışırdı,birlikte gülüp söylerdik sürekli konuşurduk deyip duruyor evlenmeden önce ağzımın içine bakıyordu birdediğimi iki etmiyordu diyor,hep böyle şeyler sayıklıyor çok kötü ya

.

zamanla alışır tatlım, bu hep böyledir Çok üzgünüm çoook, dua etsinki iki yıldan sonra başlamış :nazar:

Maalesef büyümek böyle bir şey işte.. Bir de evliliğin ağır sorumluluğu binince daha zorlaşıyor hayat.. Bence ablanız asla evliliğini flört dönemi ile kıyaslamasın...:nazar:
Bence kendine iyi kötü bir iş bulup çalışsın,kendini oyalasın,eşinin halini daha iyi anlar bence o zaman..Ama seviyormuş,ilgileniyormuş ama ablanız yalnızlıktan,can sıkıntısından sarıyor eşine bence...benneyaptımki
Flört dönemimizdeki gibi herşey toz pembe değil maalesef.. Hayat zor,çok zor..:nazar:

aynen öyle canım.
Ablanın mutlaka çalışması lazım. Ben hamilelik iznine çıktım 8 ay boyunca resmen hergün eşimin yolunu gözledim. O sıralar daha aşık oldum kocama. E adamda hergün seninlemi ilgilenecek. Adamın uykusu geliyor yorgun oluyor. Ben çok uzerine gittim benimle ilgilenmiyorsun diye ama sonra işe tekrar başlayınca düzeldik. Gerçekten evde oturupta koca yolu beklemek zor. Erkekde haklı. Çünkü maç izlemek istiyor yada dışarı çıkmak bir arkadaşıyla görüşmek istiyor. Sende herzaman seninle ilgilensin istiyorsun. Olmaz onlarada hak vermek lazım hihoyyyt

arkadaşlar bunun çalışmayla hiç bir ilgisi yok insan ne kadar yoğun olursa olsun eşinin ilgisini arıyor bende aynı durumdayım üç yıllık evliyim.hatta bunalımlara girdim ama o fark etmedi sadece bana sen çok alıngan oldun demekle yetindi.ben çalışıyorum 2.5 yaşınd oğlum var ama eşin ilgisi lazım dışarıya göre bana ilgili ama tam tersi bir yere gidince iyice ilgisizleşiyor,ama ben bir çözüm bulamadım onunda sevdiğini biliyorum ama aşk yok demekki nişanlıyken yeni evliyken aynı senin enişten gibiydi ağzıma düşüyordu ama o günler çok geride kaldı mutsuzum çok mutsuzum benimde sevgimi tüketiyor ama haberi yok konuşuyorum bir gün düzeliyor sonra yine aynı yani buna çözüm yok arkadaşım ablanla dertleşmeyi isterdim çünkü çevremde anlatabileceğim ve beni anlayan kimse yok.

X