Abanta balayına giden hanımlar

greeneyes86

29.05.2011 beraberliğe...
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2010
240
0
Merhaba hanımlar
balayına abanta gitmeyi düşünüyoruz. memnun kaldığınız oteller veya tavsıye edeceğiniz oteller varmı..
yardımlarınızı bekliyorumm

TSKLER :KK16::KK16:

balayına değil ama haftasonu 3 gün ordaydım.gerçekten sonderece lükx ve güzelir otel fazla gezebilecek yer yok buz tutan gölü ve harika mazarası vardı.yeşil ve beyazın birşeltiği tavsiye ederim.

arkadaşım gitti balayına
taksim international abant otelde kaldılar
çok memnun olarak döndüler,sıcaklık servis güzelmiş
kapalı yüzme havuzuna girmişler,etrafta gezmişler
5gün kalmışlardı o zaman bu otelde kampanya vardı
fakat diğer büyük abant otelde aynı seviyede
sadece taksimin manzarası daha hoş
iki otelde çok güzel
mutluluklar canım :KK71:

kesinlikle taksim international diyorum ordaki en güzel otel biz haftasonu kaçamağı yapmıştık.. her odada var mı bilmiyorum bizim kaldığımız odada göle karşıydı ve camın önünde küvet vardı ben özellikle istemiştim muhteşem bir manzaraya karşı banyo sefasıı bence giderseniz küvetli oda isteyin

arkadaşım gitti balayına
taksim international abant otelde kaldılar
çok memnun olarak döndüler,sıcaklık servis güzelmiş
kapalı yüzme havuzuna girmişler,etrafta gezmişler
5gün kalmışlardı o zaman bu otelde kampanya vardı
fakat diğer büyük abant otelde aynı seviyede
sadece taksimin manzarası daha hoş
iki otelde çok güzel
mutluluklar canım :KK71:

kesinlikle taksim international diyorum ordaki en güzel otel biz haftasonu kaçamağı yapmıştık.. her odada var mı bilmiyorum bizim kaldığımız odada göle karşıydı ve camın önünde küvet vardı ben özellikle istemiştim muhteşem bir manzaraya karşı banyo sefasıı bence giderseniz küvetli oda isteyin

çok tskler kızlar tavsıyelerınız için büyük ihtimalle oraya gideceğiz :KK16::KK16:
aurıca küvet fikri iyiymiş romantik olur :KK17:

aradan uzun zaman geçti hatırlayamıyorum ama bir sorun mutlaka belki bütün odalar öyleydi yada az bir fark vardır

Ay dışardan gözükmez mi:kk77:

çok yapılacak bişey yok aslında tamamiyle doğa ile başbaşasınız biz dışarda gezdikten sonra otelin içinde vakit geçirdik

çok yapılacak bişey yok aslında tamamiyle doğa ile başbaşasınız biz dışarda gezdikten sonra otelin içinde vakit geçirdik

Zaten öyle bir tatil istiyoruz biz de :KK69:
Bekaretini yeni kaybeden birinin denize girmesi sakıncalıymış :78:
Biz de doğayla iç içe bir tatil istedik:KK69:
Fotoğraf, yürüyüş vs

X