Rüya Yorumları :$Rüyada Öpülmek? :$

Gizzz1

Guru
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2009
150
23
Öncelikle Merhabalar! Dün gece gördüğüm rüyayı bir türlü yorumlayamadım.İnternette de bulamadım,yardımcı olursanız çok mutlu olurum..Rüyama geçeyim;
Otobüsteyim, yanımda da sevdiğim kişi var.:eek: annem ve babam da en arka koltukta oturuyorlar, otobüs boş sayılır yani kalabalık değil. Sonra, sevdiğim kişi ayağa kalkıyor ve bana doğru iyice yaklaşıp dudaktan öpüyor.:eek::1shok:
Rüyalarımızda bazen gündüz düşündüğümüz şeyler gece rüyamıza girermiş, ama böyle şeyleri asla düşünmem,düşünmedim de..O yüzden nereden girdi rüyama diye merak ettim.:çok üzgünüm:Size danışmak istedim:eek: Şimdiden teşekkürlerimi sunarım..opuyorumnanaktan

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama neden dusunmezsinki? Sevdigin kisiymis sonucta.. dusunmuyosanda dusun ve bi zahmet uygulakaydirigubbakcemile3:sm_cool:

:eek: Bilmem ki, aklıma gelmiyor gerçekten.. Onu öpmekten çok, davranışlarını,gözlerini, hal ve hareketlerini düşünüyorum otomatikman.:1hug:

üstünde çok düşünülmesi gereken bi konu değil bence. yorumlancak tarafı da yok, kaç rüya tabiri kitabı devirdim bu tip rüyaların açıklamasına rastlamadım.. sadece bi ilmihalde benzer bişi rastladım. ben düşünmedim hiç öle şeyler diosun şimdi alınma da yani hormonlar bu yaşlarda çalışıyo ister istemez, bu ayıp deil günah deil. rüyanda böle bişi yaşaman normal, yüz olarak da sevdiğini yapıştırırmış beyin. kızlar genelde öpüşmekten fazlaya gitmezken rüyada, erkekler baya bi ileriye gidebiliyo. onlar da tanıdıklarıyla görebiliyolarmış, kız arkadaşı vs. o beyinin otomatik yapıştırmasıymış.-tatlicadiarzu- bi manası yok yani. geleceğe dair çıkarımlar yapmaya kalkma :)

Fakat, bu sevdiğim kişi ile çıkıyor olsak tamam düşünebilirim bunları ama şuan çıkmıyoruz ki:çok üzgünüm:Sevgili bile değiliz, sadece benim tek taraflı aptallığım sanırım bilemiyorum..
Teşekkür ederim yorumunuz için.a.s.

bende senin gibi görüyodum anlamı sevdiğimiz kişiden haber alacakmışız en kısa zamanda karşılaşacakmışız.netten bulmuştumsositososito

X