9gundur adet olmuyorum yeni evliyim

mugesk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2024
17
2
22
9gundur adet olmuyorum bir aylık evliyim ilk adetimi evlendikten sonra üç gün sonra oldum o dan sonra gelmedi düzenli adet gören biriyim acaba yeni evlendigim için mi böyle oldu yosa gebelik mi söz konusus anlamadım 4gun önce test yaptırdım tek çizgi çıktı yeniden mi yaptırsam bilemedim ayrıca adet olacakmsim gibi ağrılarım ilk bı 4 gün falan sürdü şuan çok fazla bir ağrım yok

gögüslerin hassas mı

İlk evlendiğimde psikolojik olarak sanırım benimde öyle oldu 6 gün gecikti, test negatif çıkınca rahatladım ertesi gün olmuştum.

Tatlım bende 2 aylık evliyim adetim tam 10 gün gecikti en son doktara gittim hormonsal değişiklik için dedi bana

İlişkiyi korunmasız mi yasadiniz ?

Evet zaten evlendigimizden beri bir kaç kez korundun yani bir aylık evlyim
Çocuk dusunmuyorsan (ki Allah aratmasın ama biraz cicim aylarinizi degerlendirin.) ilişkinin başından itibaren hep korun. 9 günlük gefikme geç döllenme de olsa çıkardı. Sen her ihtimale karşı kan testi yap yarın saglikocagindan.

5 günlük gecikme oldu o zman test yapmıştım bende suan 10.gun olsa çıkarmı hastene uzak gitmek istemiyorum

Korunmadıysan hamile olabilirsin. Bir ay yada bir yıl fark etmiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…