9gundur adet olmuyorum yeni evliyim

9gundur adet olmuyorum bir aylık evliyim ilk adetimi evlendikten sonra üç gün sonra oldum o dan sonra gelmedi düzenli adet gören biriyim acaba yeni evlendigim için mi böyle oldu yosa gebelik mi söz konusus anlamadım 4gun önce test yaptırdım tek çizgi çıktı yeniden mi yaptırsam bilemedim ayrıca adet olacakmsim gibi ağrılarım ilk bı 4 gün falan sürdü şuan çok fazla bir ağrım yok
Korunmadınız mı şüpheniz var.

Evet korunmadik eşim istiyor die yeni evliyim aslında ama eşim çok istiio die istiyorum bende midem de ara ara agriyo yani
Daha 1 aylık evlisin edin istiyor diye çocuk mu yapılır ahhh bu yeni üyeler nerde sinir edecek konular var açıyorlar sonra yargılamayın Derler 1..2 ay sonra eşim ilgisiz hamileyim diye konu açarsan şaşırmam

Bugün 10.gun ben 5 gün yapmistim çıkarmı yani yapsam bugün bide sabah saatlerinde yapsanız daha doğru diyolar oylemi
İdrarda geç çıkabiliyor isterseniz direk kan testi verin rahatlayın çünkü idrar testinde çıkmayınca yine acabalariniz olacak teste para bayılacaksınız surekli

Bugün 10.gun ben 5 gün yapmistim çıkarmı yani yapsam bugün bide sabah saatlerinde yapsanız daha doğru diyolar oylemi
Ben hiç idrar testi yapmadım.hayatimda bir kez gebelik testi yaptım onda da kan testiydi😁 ama artık 10 gün olmuş geç döllenme bile olsa çıkar. Sabah ilk idrar daha iyi diyorlar ama sende gebelik varsa artık sabahı akşamı kalmamıştır yap.

İdrarda geç çıkabiliyor isterseniz direk kan testi verin rahatlayın çünkü idrar testinde çıkmayınca yine acabalariniz olacak teste para bayılacaksınız surekli
Daha 1 aylık evlisin edin istiyor diye çocuk mu yapılır ahhh bu yeni üyeler nerde sinir edecek konular var açıyorlar sonra yargılamayın Derler 1..2 ay sonra eşim ilgisiz hamileyim diye konu açarsan şaşırmam
Ben aile içi sorunlarımı gidip böyle sitelere yakinmam merak etmeyin siz bu konuda çok tecrübeli siniz galiba

X