%99 kızım oluyor

ilqnur

Guru
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2007
56
5
38
arkadaşlar dün doktora gittim ultrasona girdim. daha küçük olmasına rağmen cinsiyetini sordum ve gösterdi:)
doktor %99 kızın olucak dedi. babası epey bi bozuldu ama ben hiç üzülmedim tabbiki:)))
allah herkesin gönlüne göre versin.

hadi gözünaydın canım darısı bizim başımıza inşallah.ama neden eşin bozuldu anlamadım.sağlıklı eli ayağı düzgün olsunda ne farkeder cinsiyeti.anlaşılan bu erkek takıntısı daha uzunnnn yıllar devam edecek milletimizde.

eşimin ikinci evliliğiyi ben:) diğer eeşindende 2 kızı var şimdi buda kız olunca yüzü değişti tabi:) ama benim ilk bebeğim nede olsa. cinsiyet takıntısı yapmıyorum yani:)

gözün aydın canım kızı erkeği yok tabii bunun allah sağlık sıhhat versin.bakalım benim ne olcak??

bu sene doğacak her 10 çocuktan 9'u erkekmiş:) seninki erkek olabilir:)

Allah analı babalı büyütsün inş sağlıkla sıhatle kucağına alıırsın inş.Kaçıncı ayında belli oldu?

hayırlısı olsun canım Allah hayırlısıyla kucağına versin bebişini

Hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin Allahım

teşekkür ederim allah hepimize sağlıkla kuceğımıza almayı nasip etsin.

hayırlı olsun canım kızlar çok tatlı oluyor.Öncelik tabiki sağlıklı olması.Benimde üçbuçuk yaşında kızım var.Her konuda anneye arkadaş gibi oluyor.

canim oncelikle hayirli olsun allah saglikli kucagina almayi nasip eder insbebeyini.benim uc yasinda oglum var.esim oglumuz oldugunu ogrenince yuzunu eksitti:mymekanunda kiz cocuklarina karsi bi eyilimi var .neyse oglu muz dogduay yere goye koyamaz oldu.simdide subatta dogum yapicam kizimiz olucak insallah.ay adami gorsen kizi olunca uctu uctu .demekki herkez farklia.s.seni cok optum hersey gonlunce olur insallah Şeniz

hayırlısı olsun canım bende kızımız olsun istiyorum ama herşeyden önce hayırlısı tabiki bu kadar beklemişken kız erkek farketmez rabbim herkesin gönlüne göre versin..bu arada eşininde davranışını yanlış buldum ne olursa olsun hayırlı sağlıklı evlat olsun..sağlıkla kal canım..

kız erkek farketmez allah hayırlı sağlıklı evlet versin.bakalım bende bayramdan sonra öğrenicem ne olucak merakla bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…