99. Geleneksel Yalova Buluşması :D

Yeliz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2007
3.027
5
43
öncelikle bahçelievler67 ye taaa istanbuldan buluşmamıza geldiği için teşekkür ediyorum...a.s.

resimler uçtu delikafadulden

Son düzenleme:
Maşallah muhabbetiniz daim olsun..
Yüzünüzden gülücükler hiç eksilmesin

kızlar hepinize çok teşekkürler tüm kk nın dostluğu daim olsun..

teşekkürler kıslar hepinizi oğlumla öpüyoruz..çok güzel bir gündü..hepimizin dostluğu daim olsun..

adyalı canım geldiğin için sanada teşekkür ederim..

Son düzenleme:
bu arada bu gün çok güzel bir gün yaşadığımı söylemek isterim sevgili bahçelievler67 ta istanbullardan aramız daydı şeref verdi.. sevgili yeliz oğluşuyla herzamanki gibi çok tatlıydı tabi sevgili Melik Kaan paşa buluşma süresince uyuyup kendisini sevdirmesede melek varlığı huzur kattı. bu arada günün anlam ve önemini taşıyan sözü de yazmak isterim... gönül ne çay ister ne çayhane, gönül dostlarla muhabbet ister çay bahane.. hepinizi çok seviyorum

yelizcim canım sanada sonsuz teşekkürler uğraşıların için canımsın...:1hug: oğlunu da çok öpüyorum:ecrin_bebek:eek:puyorumnanaktan

Çok güzel mini bir buluşmA olmuş...:nazar:Allah dostluğunuzu bozmasın...Nice dostluklara inşallah...alkisalkisalkis

hanımlar sakin sade sıcak buluşmanıza katılamadığım için üzgünüm.mafoldumben
fakat adyalı ve yeliz bilir niyeti bozdum birdahaki buluşmalarda bende boy göstereceğim inşallahsüprizzzzz yakışıklı denikanlı'ya da maşallah subhanallah diyorum. Allah nazarlardan korusun:nazar::nazar::nazar::enbuyukkk:

kızlar allah dostluğunuzu daim etsin..yelizim oğluşun çok tatlı..allah nazardan saklasın..

Hepiniz harikasınız hanımlar Şeniz
Dostluğunuz daim olsun inşallah.
O uyuyan melik paşayı 2 kere öpüyorum.Şeniz

teşekkürler arkadaşlar keşke yakın olsakta bütün iller toplansak..

Son düzenleme:
kızlar hepinize çok çok teşekkürleropuyorumnanaktan beyyza seni de inşallah aramızda görürüz canım çok sevinirim:sm_cool:, hepiniz ayrı ayrı öpüldünüzkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canlar ne güzel çıkmışsınız hepiniz ben yoktum aranızda bahçelievler67 ile tanışamadık ama bi dahaki sefere inşallah hepinizi öpüyorum

canlar ne güzel çıkmışsınız hepiniz ben yoktum aranızda bahçelievler67 ile tanışamadık ama bi dahaki sefere inşallah hepinizi öpüyorum

canımcım teşekkür ederiz aramızda seni de görmek mutlu ederdi ama... umarım sınavın iyi geçmiştir
kaydirigubbakcemile3

siz hele bir o sınavları geçmeyin kaydirigubbakcemile bir dahaki buluşmaya böyle saçınızdan sürüye sürüye götüreceğim..laelaelaelaelae

X