9 haftalık hamilelikte kanama

benim birden çok yoğun gelip kesildi canım ped doldururdu yani bence

Merhaba bende 7 haftalık hamileyim dün regl gibi biraz kanamam oldu doktor progeston verdi bugün kahverengi lekelenme oldu 2 tane düşük yaptım hiç yaşayan varmı acaba bugün yine gittim duydum kalp atışını ama çok korkuyorum

benim birden çok yoğun gelip kesildi canım ped doldururdu yani bence
Merhaba bende 7 haftalık hamileyim dün regl gibi biraz kanamam oldu doktor progeston verdi bugün kahverengi lekelenme oldu 2 tane düşük yaptım hiç yaşayan varmı acaba bugün yine gittim duydum kalp atışını ama çok korkuyorum

Canım geçmiş olsun öncelikle bende anlattığım gibi kanama + lekelenme oldu progestan kullanıyorum ama kahverengi lekelenmem geçmiyor yarın doktora gidince öğreneceğim artık kanama alanı mı yoksa başka bişey mi diye

Sana da çok geçmiş olsun canım ben bugün gittim ama yorum yapmadı doktor haftaya yine gel yada çoğalırsa tekrar gel dedi iyi veya kötü yorum yapmadı bende anlamadığım için hiç sormadım birde grip olmuşum birsey sormak aklıma gelmedi

Bişey gorseydi söylerdi bence canım bazen bişey olmasa bile olabiliyormuş bu tür seyler

Benim bir gün lekelenme diğer gün kanamalı geçiyor maalesef doktorum hafif düşük riski olduğunu dinlenmemi söyledi endişe etmeyin her 5 kadından biri kanamalı geçiriyor arabaya binmeyin çok sarsıyor bir de bol bol uzanın

Malesef benimki dış gebelikmiş bu sabah doktor kontrolünde öğrendik

Merhaba gecmiş olsun bende 2 düşük yaptım bende sürekli kanama ve leklenme yaşadım
Allah yardımciniz olsun çok zor yaşadığım için biliyorum suan 3.gebelikteyim 7 haftadayım çarşamba gideceğim düşük önleyici hap kullanmıyorum Allah isteyen herkese sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin

25 bitti hala lekelenmelerim oluyor rahim içinde kanama alanı yok çok şükür bebek iyi doktor progestanı bile bırak dedi artık yani önemsiz görüyor ama insan korkuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…