9 haftalık hamilelikte kanama

sena2715

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2024
6
3
30
9 haftalık hamileyim bir aydır kanamam var doktorlar herhangi bir sıkıntı görmüyor benim gibi olan var mı acaba çok endişeleniyorum:KK43:

Ben 7. Haftadan 14. Haftaya kadar sürekli kanama yaşadım kimse net bir şey söyleyemedi.. sonra kendiliğinden kesildi. 32 hafta yeniden başladı 36 da doğum yaptım zaten. Kızım şu an 2,5 aylık

Ben 7. Haftadan 14. Haftaya kadar sürekli kanama yaşadım kimse net bir şey söyleyemedi.. sonra kendiliğinden kesildi. 32 hafta yeniden başladı 36 da doğum yaptım zaten. Kızım şu an 2,5 aylık
Allah bağışlasın bana da net bişey demiyorlar maalesef umarım benimde kesilir :KK43:

9 haftalık hamileyim bir aydır kanamam var doktorlar herhangi bir sıkıntı görmüyor benim gibi olan var mı acaba çok endişeleniyorum:KK43:
Merhaba çok geçmiş olsun öncelikle .. bende hamileligimi yeni öğrendim henüz kese görmeye gitmedik bchg takibindeyiz. Ama kanamalı+lekelenmeli geçiyor.. Bhcg yükseldiği sürece bı sıkıntı görmüyor sanırım doktorum progestan verdi. Sizde kırmızı kırmızı kanadınız mı acaba.. ben o şekil kanadım düşük yapıyorum zannettim. O yüzden çok pimpirikli bir gebelik geçiriyorum şimdiden

benim de kahverengi lekelenmelerim vardı bugün sabah kanamam oldu kanama alanı varmış kesenin çok yakınında birsürü serum ilaç vs taktılar duphaston verdi doktorum ve bol istirahat etmem gerektiğni söyledi

benim de kahverengi lekelenmelerim vardı bugün sabah kanamam oldu kanama alanı varmış kesenin çok yakınında birsürü serum ilaç vs taktılar duphaston verdi doktorum ve bol istirahat etmem gerektiğni söyledi
Çok geçmiş olsun sizede .. umarım en kısa zamanda gider bu lekelenmelerimiz 😣 Kaçıncı haftadasiniz acaba

Canım benimde 10. Haftadan beri kanamam var. Şimdi 15. Haftadayım. 14. Haftada bitti gibi bir şey oldu. Sadece 2 kere çok hafif kendimi yorunca geldi. Eğer bebeğin kesesinde bozulma yoksa, ağrınız yoksa ve bebek kalp atışı iyi gelişimi iyiyse kanama sorun değil. Bazı gebeliklerde oluyor nedense. Kendinizi çok yormayın bir de ne olunca kanamanız oluyor bakın onları yapmayın progestanı mutlaka kullanın. Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

Bende sanırım 5in sonlarindayim yarın kese için gidicez görünürse.. birde kanama için muayene edecekte. Siz alttan mı muayene oldunuz acaba kese için veya kanamalar için?
doktorum alttan muayene etmek istemedi. ultrasonda kanama alanım göründü canım geçen hafta kesem görünmüştü. kontrolüm cumaydı. bu sabah kanamam olunca apar topar gittik. bol bol dinlenmek gerekiyormuş. hassas bir hamilelik geçiriyoruz canım doktorum da bu şekil anlattı

doktorum alttan muayene etmek istemedi. ultrasonda kanama alanım göründü canım geçen hafta kesem görünmüştü. kontrolüm cumaydı. bu sabah kanamam olunca apar topar gittik. bol bol dinlenmek gerekiyormuş. hassas bir hamilelik geçiriyoruz canım doktorum da bu şekil anlattı
Benim doktorumda bol su ve dinlenme deyince yatağa yapıştım kaldım inan canım.. Ayaklarına yastık koyarak hafif yükseltebilirsin birde bana yakınlarım ve buyuklerim hep bunu söyledi.. Bakalım inşallah banada yarın sadece karından bakar 😣

Benim doktorumda bol su ve dinlenme deyince yatağa yapıştım kaldım inan canım.. Ayaklarına yastık koyarak hafif yükseltebilirsin birde bana yakınlarım ve buyuklerim hep bunu söyledi.. Bakalım inşallah banada yarın sadece karından bakar 😣
ben de öyleyim full yatıyorum. biraz evin içinde ağır yürüyüş yap canım doktorum çok yatarsan pıhtılaşma da olabilir dedi

ben de öyleyim full yatıyorum. biraz evin içinde ağır yürüyüş yap canım doktorum çok yatarsan pıhtılaşma da olabilir dedi
Ben yürüyüp ayakta kaldıkça bı 10 dakika bile olsa lekelenmelerim koyulasıyor hemen ondan korktuğum için yatıyordum hep

Ben yürüyüp ayakta kaldıkça bı 10 dakika bile olsa lekelenmelerim koyulasıyor hemen ondan korktuğum için yatıyordum hep
he onu bilmiyorum canım benim kanamam sabahtı doktor kontrolünde durdurduk. ama bişey diyemiyorum dün de lekelenmem bitmiş gibiydi sabaha kanla uyandım

he onu bilmiyorum canım benim kanamam sabahtı doktor kontrolünde durdurduk. ama bişey diyemiyorum dün de lekelenmem bitmiş gibiydi sabaha kanla uyandım
Kanama miktarın çok fazla miydi yoksa normal şekilde regl gibi miydi benim ki gecenin bir yarısı başlangıç regli gibi geldi acile gittik beta verdik eve geldim uyumaya çalıştım bı ara sildiğimde afedersin peceteyi doldurmuştu kırmızı kırmızı sonra kahverengi lekelenmeye döndü ve öylede devam ediyor..

X