9 haftalik gebeyim adete gore ultrasonda 6 cikdi gec dollenmemi bos gebelikmi

İnsallah gonlunce olur ama herseye hazirlikli ol gercekden cok yipratici bir surec
Hemde nasıl bugün acilden gözükeceğim değişiklik yoksa yarın tahliller ve diğer gün kürtaj bakalım az bir değişiklik olsa bile bekleyeceğim umarım tez zamanda kucağımız miniklerimizle dolu olur

Bende bugün kalp atışı duyma umudu ile gittim 7+1 im kese var bebek yok henüz. Doktor geç döllenme olabilir yaşadık bu tarz şeyler 1 hafta sonra tekrar bakalım dedi ama ben tabii ki çok endişeli ve korkuyorum. Burada güzel birkaç örnek ararken sizi gördüm. Umarım her şey çok yolunda gider

Canim ben kurtaj oldm benimkisi gelismedi bos gebelik dedi bir hafta once kurtaj oldum ben

Ne sonuc aldin suan iyimisin insallh saglikli bebegin olur

Canim ben kurtaj oldm benimkisi gelismedi bos gebelik dedi bir hafta once kurtaj oldum ben
Çok üzüldüm arkadaşım. Teselli cümlesi kurmayacağım çünkü hiçbir sözcük insanın içini soğutmuyor. Sadece zaman.. senin için dua edeceğim umarım en sağlıklı, en güzel şekilde olur. Bu kadar çok isterken bir şekilde olacak ben inanıyorum.

Sizinle aynı tarihler benim de ben kalp atışını duydum . Doktorunuz en doğrusu size söyler stres yapmayın .

Saol canim insallah su iki haftam dolsun hemen basliycam yeniden uc ay bekleme suresini beklemiycem

M

Malesef Kese 3 cm olmuş ama hala büyüyor yolu kesesi de öyle ama embriyo yok yarın tahlil verip kürtaj olacağım ümidim kalmadı 8+3
Bende ayni senin gibi olmusdum canim uzulme allah bize en kisa surede yeni saglikli gebelikler nasip etsin

Saol canim insallah su iki haftam dolsun hemen basliycam yeniden uc ay bekleme suresini beklemiycem
Kesinlikle katılıyorum bir yorum okudum bu forumda doğruluk payını bilemem ama mantıklı geldi rahmin hafızası olduğunu ve yakın zamanda tekrar bir gebelik olduğunda aynı hatayı tekrarlamadığını yazmışlar. O yüzden bazen düşünmeyip akışa bırakmak gerek gerçekten. Ben 1 sene boyunca yapışıklık operasyonu olacağım için denemedim eşimle şimdi operasyon sonrası gebe kaldım belkide öncesinde de kalabilirdim belkide psikolojikti.

Adina cok sevindim insallah bende hemen kalabilirim kurtajdan kac gun sonra yumurtlama olur acaba bilgin varmi on gun sonra falan olabilirmi yumurtlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…