9 haftalık gebelikte..

Benim ilk zamanlarda da yoktu şikayetim şimdi de yok. Birtek bacaklarim agriyor o da fogal olarak hamile hissettirmiyor. Cevremdekiler de hic biseyden tiksinip tiksinmedigimi soruyor. Hayir tiksinmiyorum. O zaman ben hamile degilmiyim diye dusunmeye basladim 😂

Simdiye kadar baslamassa baslamazmis mide bulantisi tiksinme ne kadar dogru bilemem. Ama sizde iyi dusunun belki vucudunuz alisti bu surece.

Benim goguslerimde agrimiyor. Transferin ilk gunlerinde cok yogundu halbuki.

Pzsg en son 2009 da gebelikten bahsetmişti nasıl gecti tekrar mı hamilesin :-)

Benim ilk zamanlarda da yoktu şikayetim şimdi de yok. Birtek bacaklarim agriyor o da fogal olarak hamile hissettirmiyor. Cevremdekiler de hic biseyden tiksinip tiksinmedigimi soruyor. Hayir tiksinmiyorum. O zaman ben hamile degilmiyim diye dusunmeye basladim 😂

Simdiye kadar baslamassa baslamazmis mide bulantisi tiksinme ne kadar dogru bilemem. Ama sizde iyi dusunun belki vucudunuz alisti bu surece.

Benim goguslerimde agrimiyor. Transferin ilk gunlerinde cok yogundu halbuki.
Maşallah de bence kendine bu postu açtıktan bir gün sonra bir bulantı bir tiksinme kafamı kaldıramadım yine bugün iyiydim çok şükür şuan kaç haftalıksın cinsiyet belli mi

Bugün kontrole gittim zıplıyordu bebeğim ultrason ölçümleri güzel çıktı kan verdim ikili test için yarın da onun sonucunu alıcam inşallah o da temiz çıkar
Cok sevndm canm kac haftalktin sen. Bende 11 haziranda 2li icin gidicem insallah.

Çok normal bir durum. Endişe edecek bişey yok bünye meselesi. Benim gebelik başlangıcından itibaren ne bulantım oldu ne kanamam. Ara ara hafif kasıklarımda ağrı olurdu o kadar.
Aynen benim de öyle oldu doktura sordum gayet normal hersey bebegin sağlığı yerinde dedi

X