9.haftada kanama

BENDE AĞIZDAN KULLANIYORUM ASLINDA ÇALIŞTIĞIM İÇİN ÇOK UYKU YAPIYO DOKTOR FİTİL ŞEKLİNDE KULLAN DEDİ AMA KULLANAMIYORUM O ŞEKİL DE

Ben 2 doktora gittim birisi günde Toplam 400 mg olarak vajinadan almamı diğeri ise sabah öğlen akşam 100 mg şeklinde al dedi. İkincisini uyguluyorum. Çalışmadığım için uyku yapması sorun olmaz diye. İnşallah pişman olmam. Öbür türlü gerçekten çok zor olacak

Amin amin Rabbim en hayırlısını bilir. Hayırlısıyla benim de geçsin inşallah nu günler Allah kucağımdaki almayı nasip etsin hayırlısıyla

Benim sarı akıntım var ama kanamadan mı yoksa idrar yolu enfeksiyonundan mı bilmiyorum. bol bol su içip hijyen sağlamaya çalışıyorum. Doktor bir sorun yok demişse olmaz inşallah Allah'ın izniyle. Tere otu maydonoz hurma yeme. Ben o otları da tüketmiştim. İnternete baktım tehlikeli otlarmış meğersem

Sarı akıntı progestan dan dolayı oluyormuş canım Hormon yükseldiği için bende de oluyor kötü bişey değil yani

Ben de yaşıyorum 1 hafta oldu, kan değil ama koyu kahverengi yoğun bi akıntım var. Doktor ilaç vermedi, bebek iyi dedi. Akıntı için normal değil ama bi şey yapamam dedi, ben şok

Bakalım sıradaki maceramız ne

Rengini takip et. Ben de ilk gittiğimde bana da birşey vermedi. Kanama olmadığı için birşey vermiyorlar. Kanama görürse iğne veriyor. Merak etme. Kahverengi kötü değil.

Rengini takip et. Ben de ilk gittiğimde bana da birşey vermedi. Kanama olmadığı için birşey vermiyorlar. Kanama görürse iğne veriyor. Merak etme. Kahverengi kötü değil.
Öyle mi dersin, normal mi yani. Doktor normal değil dedi üstelik. Kırmızı değil sadece çok koyu kahve. Daha 8+1 deyim. Ağrım sızım yok ama bu işler ağrıyla olmayabilir de

Ben 5. Haftada açık kahve rengi akıntı ile gittim düşebilir dedi üç hafta iğne ve progestan 200 ml kullandım şimdi 9+4 iki gün önce hafif bir kere kahve rengi akıntı geldi yine progestan verdi 100 ml bu sefer sabah akşam dedi ama bence farklı bir doktora gidin bence benim ilk gittiğim acil doktoru da mutlaka düşer yapabileceğimiz bir şey yok dedi şimdi çok şükür bir sorun yok

Bir aydır aynı durumu yaşıyorum hatta iğnede kullanıyorum ama yinede kesilmedi akıntılarım. Geçen hafta gittiğimde bebek iyiydi bi daha ki randevum haftaya inşallah hala iyidir. İnsan endişe etmeden duramıyor. Bana doktor yapılabilecek herşeyi yaparız yinede olmayacak olmuyor da dedi. Evet doğru nasipte varsa ne olursa olsun oluyor yoksa da ne yaparsak yapalım olmayacak. Rabbim hepimize hayırlısını nasip etsin. İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız hepimiz

Hayırlısı olsun hepimiz için sağ salim sağlıklı bir şekilde evlatlarımızı kucagimiza alırız inşallah

Öyle mi dersin, normal mi yani. Doktor normal değil dedi üstelik. Kırmızı değil sadece çok koyu kahve. Daha 8+1 deyim. Ağrım sızım yok ama bu işler ağrıyla olmayabilir de

Benimki de 5 haftalık. Kahverengilik olduğunda rahime baktı. Kanama gözükmüyor dedi. 2. Sefer gittim kırmızı olduğu için bu sefer, progestan iğne verdi 2 doz ve akşamları da fitil olarak. Yani ultrasonla bakıp da kanama yok ya da var neticesiyle birşeyler veriyorlar.

Kahverengi leke olduğunu duyup bişey yapamayız diyen şu doktorlara gerçekten şaşırdım ben doktorumu telefonla aradım söyledim hemen progestan verdi önlem amaçlı siz başka doktorlar deneyin onlar cenin diye düşünüyo önemsemiyo ama bizim evladımız hiç ihmal etmeyin

Seninki de kahverengi akıntı mı yoksa kanama mı?
Benim kahverengi akıntım dün gece kanamaya dönüştü az az, bugün doktora gidicem

Seninki de kahverengi akıntı mı yoksa kanama mı?
Benim kahverengi akıntım dün gece kanamaya dönüştü az az, bugün doktora gidicem
Benim şu an kahverengi akıntı şeklinde ama bir kaç defa kanamamda oldu. İnşallah kötü bir durum yoktur.

Kizlar bnmde ilk gebeligim 7. Haftada dustu kanamam olmustu istirat ve progestan ictim ama kese alaninda kanama yogunlugi vardi ve malesef dustu smdi 2. Gebeligim yine ayni sorun hatta kanamam oldu sali gunu tam kontrole giderken doktor hemen yatirdi beni 2 gun hastanede yattm kanamayi durdurdular ama yine kese etrafinda kanama alani var doktor içerdeki kanama keseye baski yapiyor seklini bozuyo dedi wc haric kalkmamami progestan kullanmamo soyledi pazartesi yine randevum var kalp atisi duyarsak eger igneye basliycamizi soyledi com tedirginim yine ayni seyleri yasiycam die 2.de boyle olunca dha kotu oluyor insan moral sifor en guzel gunlerimiz acaba noldu nolucak die zehir oluyor resmen

Bebeğimi kaybettim..
Umarım sen sağlıkla kucağına alabilirsin
Geçekten çok üzüldüm ne diyeceğimi bilemiyorum çok geçmiş olsun. Rabbim inşallah en kısa zamanda hayırlısıyla yeniden nasip etsin.

Amin insallah suan 5+6 gunluk gebeligim insallah bir onceki gibi olmaz diye umut ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…