9.haftada kanama

Huhu12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2017
94
30
34
Merhaba kızlar . 9 hafta 3 günlük gebeyim. Dün kanamam oldu. Ve hiç hissetmedim lavaboya gidince gördüm baya baya kanamam vardı. Doktora gittim acil utransyonla baktım çok şükür bebekte kese etrafında kanama vs görülmedi çok şükür bebek iyi. İğne vuruldum bir gece hastanede kaldım şimdi ilaç ve iğne kullanmaya başlayacağım. Tedirginim. Kahverengi kanamam var biraz. Benimle aynı durumu yaşayan var mı

Benimde yaklaşık bir hafta önce kahverengi şekilde lekelenmem oldu doktor bebek iyi ama yinede progestan başlayalım dedi akıntım düzeldi ve yerleşme kanamasıdır dedi bebişin bişeyi yoksa kafana takma

Benimde yaklaşık bir hafta önce kahverengi şekilde lekelenmem oldu doktor bebek iyi ama yinede progestan başlayalım dedi akıntım düzeldi ve yerleşme kanamasıdır dedi bebişin bişeyi yoksa kafana takma

Teşekkür ederim cevabın için. Allah kimseye yaşatmasın. Gerçekten çok zor bir süreç.

Benimde oldu canım 5 haftalıkken başladı hemen kırmızı geliyordu Dr gittim iğne verdi prestogan hap verdi kese kenarında kanama alanı var dedi şimdi 12 haftalığız cuma günü kontürelüm var inşallah geçmiştir

Hamileliğin başında 1 ay arayla 2 defa yaşadım canım. Birincisinde ayağa kalktigimda içimden bisey akmis gibi oldu, parça bile düştü. Ama hiç bi sorun görünmedi iğne ilaç ve dinlenmeyle geçti. Tabiki çamur gibi akıntı oluyor sonrasinda. O eski kan merak etme. 2.sinde tuvaletimi yaptım peceteye kipkirmizi kan geldi, yine aynı şekilde hiç bi sorun yoktu gorunurde. Sonra iğneyle falan durdu kanama.

Kahverengi kan da eski kan merak etme, ama mutlaka çok iyi dinlen tuvalet harici kalkmamaya calis canim

Çok sevindim bebeğinin iyi olmasına maşallah Allah bir daha yaşatmasın canım. Dışardan okurdum kanama vs diye olmayacak gibi gelirdi insanın başına gelince farklı oluyormuş. İnşallah geçmiştir kuzum haber ver muhakak. Ben tere otunu çok yedim maydonoz vs ondan mı oldu acaba dedim. AZıma almam bir daha. Bol su içmek lazım bir de . Allahım hayırlısıyla korusun BebişlerimiZi

Kahverengi akıntım var çok şükür şüpelerime derman oldun.. Allah razı olsun. Başına gelen anlıyor kaybetme korkusu. Allah hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah. Karnımda ağrılar oluyor şu an o da normaldir değil mi ?

Ben yaşadim mümkün hemde 9.haftamda ama şükür iyiyiz bol bol dinlen ilaç verdi mi ihmal etme şu içmeyi ihmal etme

Ben yaşadim mümkün hemde 9.haftamda ama şükür iyiyiz bol bol dinlen ilaç verdi mi ihmal etme şu içmeyi ihmal etme

VERdi iğne vuruldu dün. Bir hafta sonra bir kez daha vurulacak. Sonra Protestan diye bir ilaç sabah akşam öğlen ağızdan alıyorum.

Tabiki canım adet ağrısı gibi ağrı olur benim 15.haftalara kadar devam etti merak etme ama aşırı dayanilmayacak ağrı düşük ağrısı ona dikkat et.insallah sağlıklı evlatlarımızı alcaz kucagimiza, isteyen herkese nasip etsin hayırlısıyla Allah

Amin amin amin dikkat ediyorum sancılara inşallah bir an önce muradımıza ereriz :)

AYNI DURUMDAYIZ DİYEBİLİRİM 5. HAFTAMDAN BERİ PROGESTAN 200 ML KULLANMDIM ŞİMDİ 9+3 DÜN YİNE KAHVERENGİ AKINTI GELDİ YENİDEN İLACA BAŞLADIM BU SEFER 100ML ÇÜNKÜ ULTURASONDA VE ALTTAN MUYANE ATTİ HİÇ Bİ ŞEKİLDE KANAMA YOK BEBEK İYİ DEDİ HAYIRLISI İLE BİR SORUN ÇIKMAZ İNŞŞAL BEBİŞLERİMİZDE

Amin amin inşallah hayırlısıyla alırız kucaklarımıza.
Günde toplam 300 mg almış oluyurum ama ağızdan sen nasıl ve kaç mg kullanıyorsun canım?

Günde toplam 300 mg almış oluyurum ama ağızdan sen nasıl ve kaç mg kullanıyorsun canım?

CANIM BEN İLK KUTUMU 200ML GÜNDE 2 TANE ŞİMDİ GÜNDE 2 TANE 100 ML LİK KULLANIYORUM

BENDE AĞIZDAN KULLANIYORUM ASLINDA ÇALIŞTIĞIM İÇİN ÇOK UYKU YAPIYO DOKTOR FİTİL ŞEKLİNDE KULLAN DEDİ AMA KULLANAMIYORUM O ŞEKİL DE

gecmis olsun benimde ilk baslarda kanamam olmustu 6- 13te falan doktor progesteron verdi sersemletiyodu resmen agizdan aliyodum ben öyle soylemisti ayakta durup is yapinca olmustu bende yatmaya gayret ediyodum doktor onun akacagi varsa yatsanda olur kendini strese sokma demisti ilk 12hafta biz doktor olarak bi sey yapamayiz aslinda demisti banada cok mamtikli gelmisti hep hayirlisini istedim cok sukur 27.haftaya geldik icini ferah tut hayırlısıni iste rabbim bilir en güzelini:)

Merhaba,
Ben de pozitifi aldım. Henüz 5 haftalık. Kese için 10 ocakta gideceğim. Tüp bebekle gebe kaldım. Geçen hafta pazartesi (25 aralık) kahverengi lekem ilk kez gelmişti. Sonra kan testinde pozitifi gördüm. 31 aralıktan itibaren de (tam bir hafta sonra) sırasıyla sarı- kahve arası, pembe, kahve lekelerim olmaya başladı. Doktoru aradım. Gel bakalım dedi. Rahime baktı kanama yok. Kan testimi tekrarladı, artış var, sorun yok, idrar testi yaptı enfeksiyon mu acaba diye o da temiz çıktı.
Ama bu akıntı geliyor hala. Progestan kullanıyorım ona devam et dedi.
Size de böyle oldu muuu???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…