9.gün idrer testi pozitif

Feyra

"Hiç şüphe yok ki bu apaçık bi imtihandı"Sâffât106
Kayıtlı Üye
6 Mart 2020
25
16
30
Merhaba kızlar. İlk defa burda soru soran tarafım bi hatam olursa affedin. 25 eylül 5.gün taze 1 embrio transfer oldum. Yaşım 30 . Amh: 0.77. Bugün 9. Gün kan testime 2 gün kaldı sabah erken gebelik testi yapmak istedim . Biliyorsunuz bu süreçte progestan fitil kullanılıyor sabah 7 de benim ilk fitilim. Testi saat 10 da yaptım. Afedersiniz((( idrar kasesine biraz sanki yağlı gibi beyaz hafif fitil kalıntıları geldi sim gibi sanki ufak ufak. Ama derine daldırdım testi onlar üzerinde idi)) test bu şekilde çıktı bu şekilde pozitif oluyor mu yine.

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Eklentiler

• 1000057605.jpg
    29,5 KB · Görüntüleme: 63
Evet pozitif görünüyor gayet. Sağlıkla ilerler umarım acaba kaçıncı denemenizdi

Evet pozitif sağlıkla ilerlesin inşallah

Benimde 25 eylul testim dun böyle koyuydu yani pozitif çok şükğr tebrik ederik inşallah sağlıkla ilerlesin. Dr uma da söyledim o da kan testi önemli dediii yarın vericem test 10.gün de çıkıyor

Benimde 25 eylul testim dun böyle koyuydu yani pozitif çok şükğr tebrik ederik inşallah sağlıkla ilerlesin. Dr uma da söyledim o da kan testi önemli dediii yarın vericem test 10.gün de çıkıyor
İnşaAllah güzel ilerler herşey. Hepimize sağlıkla gelsin

Çatlama iğnesi yapmış mıydınız. Eger onun etkisi değilse hamilesiniz :)

Çatlama iğnesi yapmış mıydınız. Eger onun etkisi değilse hamilesiniz :)
Çatlatma ignem 18 eylül de vuruldum . 16 gün bugün . Etkisi çoktan geçmiş olmalı.

Merhabalar benimde 5 Ekim transfer oldum taze transfer 7.gün test yaptım sonucu sizin ki gibiydi acaba kanda sizin ne çıktı .cevap verebilir misiniz?çok merak ediyorum

Merhabalar benimde 5 Ekim transfer oldum taze transfer 7.gün test yaptım sonucu sizin ki gibiydi acaba kanda sizin ne çıktı .cevap verebilir misiniz?çok merak ediyorum
Merhaba 12.gün kanda 797 çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…