Selülit 9 Dakikada Selülite Son!

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Arkadaşlar ben bu kremi uzun zaman önce gg den 200 milyona aldım kullandım. ılk kullandığımda şu 9 dakika hikayesinden bahsediyorum sürdüğünüz yer kızarıyor karıncalanıyor kan dolaşımını hızlandıran bir şey var. Evet değişiklik oluyor ama benimde orta selülitim hani %10 falan farketti gibi. Yalnız düzenli kullanımda işe yarayabilir tabii paranız bolsa çünkü bir kutu bana maalesef 10 gün gitti. Fakat kokusu güzel ve kullanımı kolay olduğundan rahat dediğim gibi çok parası olan için...

arkadaşlar sadece krem ve yağ kesinlikle yeterli değil,spor yapmak ve bol bol su içmek çok önemli.onun yanında yağ,krem ya da banyo için sabun ve kese ya da lifleri destekleyici olarak kullanıp yok edebiliriz.bugün itibariyle aranıza katıldım ve söylediklerimi bir bir yapıcam bi ay tanıdım kendime umarım olumlu sonuçları sizlerle paylaşacağım:)opuyorumnanaktan

merhaba bayanlar siteye daha yeni üye oldum ve ilgilendiim konuyu bulunca hemen yazamadan duramadım eğer yardım edebilirseniz inanın çok sevinirim ben 17 yaşında lise öğrencisiyim selülitlerimden şikayetçiyim öyle çok belli olmuyo fakat sol üst bacağımdaki hafif belli inanılmaz rahatsız oluyorum kalçamdada var zaten şimdi kısa özet geçmek gerekirse ben spor flnda yapmıştım yazın ama tabe okul açılınca bırakmak zorunda kalıyor insan sporsuz yoketmeye çalışıorum ama pk başaramadım sanırım kilo konusunda aşırı takıntılıyım dikkat ederim hamburgerlerden fln kaçınıyorum kolayı bırakalı belki 2 sene oldu ağzıma sürmedim su içmeye çalışıorum onun dışında dersane gidip gelmelerini sayarsanız yürüorumda duştan sonunda kan dolaşımını hızlandırmak için soğuk suda döküorum bi yerde okumuştumda xD ama pek işe yaramıo sanki yada ben göremiorum bilmiorum gelmek istediğim nokta şu ki yazın biraz müsait olucam spor yapabilirim blki dersane fln olcak ama şu saydıklarıma ek olarak bana yaza kadar ne önerebilrsiniz? spor dışında? yada krem çnkü kremler için nedense daha küçük olduğumu düşünüorum daha doğrusu onnar son çare olmalı bence şimdi kendim yoketmeyi denemeliyim lütfen eer ek tavsiyeleriniz varsa çok iyi olur?

ben kremler için yaşının kucuk oldugunu dusunmuyorum.selulıtın en guzel ilacı sudur. bol su içmelisin bikere asla asitli içecekler içmemelisin onun dısında vichy nın yenı getırdıgı vichy cellu destock adlı ürun muhteşem bır ürün ben bunları araştırıyorum eczacıyım eczanemde de laf olsun dıye ne oldugunu bılmedıgım hıcbırseyı hastalara önermem ama bu gercekten etkılı tavsıye ederim yanında bol su ile tabi....saglıklı gunler... webzanem.com

ya eet aslında yaşım küçük değil o kadar ama daha yapabiliyorken sporla yada diğer şeylerle yok etmeleyim diorum kendime para bayılmakta zor geliyo açıkçası xD ama tavsiyeniz için teşekkürler araştıracaım saol :) eet başka fikri olanlar??

Bu kremden yurt dışındayken 3 kutu almıştım.
Evet işe yarıyor fakat çok mucizevi bir şey beklemeyin.
ılk uygulamadan sonra 10 dakika bekleyip tekrar uyguladıktan ve ikinci uygulamadan 10 -15 dk sonra gerçekten bayağı azalıyor görüntüsü.Fakat bu geçici bir durum,bir kaç saat sonra tekrar aynı görüntü geri geliyor.
Uzun vadede etkili ama ben elancyl serum kullanmıştım,o çok daha etkiliydi.
Önerildiği gibi 2 şer kere bol bol sürdüğünüzde hemen bitiyor kutu.Bana 13 gün filan gitti.Ben de 2.kutudan itibaren selülitlerimin en çok belli olduğu yerlere günde 2 kere 1 er defa sürmeye başladım.
Diğer yerlere Niveanın Q10 li sıkılaştırıcı kremini sürüyorum.

Yani yaradı ama verdiğim paraya göre çokta matah bir ilerleme yok.Sadece kremin etkisi değildir bu muhtemelen.Aynı zamanda o bölgeye masaj yapıyorum,burada öğrendiğim bir selülit çayı var onu içiyorum,deli gibi su içiyorum,tuzu çok azalttım ve kafeini ve asitli içecekleri tamamen kestim.Çukurluklar hafiften azaldı.
Yani sonuç olarak krem tamamen faydasız değil ama ben önermem.Bitene kadar kullanıp sonra başka bir ürüne geçeceğim.

Birer tatlı kaşığı biberiye,anason ve rezeneyi 1lt suda kaynatıp sürekli içiyosun o suyu gün boyunca.Bu yani.

bence imkansız birşey. durmadan ye,iç otur,hiç spor yapma sür bitsin. bence yalan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…