Selülit 9 Dakikada Selülite Son!

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
arkadaşlar bu kerm türkiyede satılıyo ben gg da gördümmm ama çok pahalı

Ahhh bu selilütler:kızgın: valla zayıflarda bile var yok diyene şüpheyle bakarımşakkıdı.2 yaşındaki kızımda bile var:roflol::roflol:

Ahhh bu selilütler:kızgın: valla zayıflarda bile var yok diyene şüpheyle bakarımşakkıdı.2 yaşındaki kızımda bile var:roflol::roflol:

ahh arkadaşı yarama tuz bastın 49 kiloyum ama var lanet olası selülitt ama ısrarlıyım geçiricem callsell aldım yeni bir haftadır kullanıyorum işe yarayacak bence :))))

milkaa nerdesiin?gelmedimi kremlaelaelaelaelae:asigim:

Burdayımmmmmm arkadaslarrrrrrrr delikafadulden
Ay arkadaslar, krem daha 2 dakika once elime gectiiii :dance: ben de hemen siteyi actim herkes sabırsızlanmistir die
Adamlarin basnin etini yiyorum kac gundur nerede benim kremim die, bgn sipasimin ustunden 16 gun gecmisti cunku artik.
Simdi iste oldugum icin kremi kullanmama imkan yok haliyle :eek:
Fakat yarın sabah kullanır kullanmaz sonucu yazıcam size..
Icinden cikan kullanma kılavuzu ve kokusundan sonraki ilk izlenimlerimi yazayım da herkesin bi meraki gitsin:
İlk kutuyu kullanırken sabah 2, aksam 2 defa kullanılacakmıs.. Evet aynen boyle yazıo bu arada, ben de sasirdim sabah 2, aksam 2 ne demek die. Fekat, soyle imis ki, sabah kalkınca suruomussun, sonra 4 dak bekleyip bi kere daha suruomussun sorunlu bolgeye. sonra sonuc icin 9 dakika bekliomussun. Cok istersen bi 9 dak daha bekleyip 3.defa da surebilirmissin. Sabah aksam illa boyle tekrarlancakmıs ilk 30 gun, yani ilk kutu...
Sonrasındaki kutularda koruma ıcın gunde 1 defa kullanın falan dıo ama bız ilk 30 gunu gorelım de mi a.s
Diger kutular alıncak mı ona gore karar veririz artıkın....
Yani mucize falan bekledigim yok ama ise yarar bi selulit kremi olsun istiorum en azından.. Pek bi heyecanlıyım ya bakalım... :bbo:

Milkaaa senin yorumlarını senden fazla bir heyecanla bekliyorum. türkiye'de yok sanıyordum ben o yüzden amerikadaki bir arkadaşıma bile söyledim getirir misin diye.. Neyseki buradan öğrendimde gerek kalmadı. Umarım dedikleri kadar vardır.. Bende artık kekik yagi bilmemne yagi ugrasmak istemiyorum..kafamçokkarıştı

Burdayımmmmmm arkadaslarrrrrrrr delikafadulden
Ay arkadaslar, krem daha 2 dakika once elime gectiiii :dance: ben de hemen siteyi actim herkes sabırsızlanmistir die
Adamlarin basnin etini yiyorum kac gundur nerede benim kremim die, bgn sipasimin ustunden 16 gun gecmisti cunku artik.
Simdi iste oldugum icin kremi kullanmama imkan yok haliyle :eek:
Fakat yarın sabah kullanır kullanmaz sonucu yazıcam size..
Icinden cikan kullanma kılavuzu ve kokusundan sonraki ilk izlenimlerimi yazayım da herkesin bi meraki gitsin:
İlk kutuyu kullanırken sabah 2, aksam 2 defa kullanılacakmıs.. Evet aynen boyle yazıo bu arada, ben de sasirdim sabah 2, aksam 2 ne demek die. Fekat, soyle imis ki, sabah kalkınca suruomussun, sonra 4 dak bekleyip bi kere daha suruomussun sorunlu bolgeye. sonra sonuc icin 9 dakika bekliomussun. Cok istersen bi 9 dak daha bekleyip 3.defa da surebilirmissin. Sabah aksam illa boyle tekrarlancakmıs ilk 30 gun, yani ilk kutu...
Sonrasındaki kutularda koruma ıcın gunde 1 defa kullanın falan dıo ama bız ilk 30 gunu gorelım de mi a.s
Diger kutular alıncak mı ona gore karar veririz artıkın....
Yani mucize falan bekledigim yok ama ise yarar bi selulit kremi olsun istiorum en azından.. Pek bi heyecanlıyım ya bakalım... :bbo:

milka kremin fiatınıda yazar mısın? sonuçlarını merakla bekliyoruz.

kızlar bende pek inanmıyorum kremlerin işe yarayacağına ama canım inşallah iyi gelir selülitlerine:Saruboceq: ben her banyodan sonra tazyikli soğuk suya tutuyorum bacaklarımı çok iyi geliyorCADIARZU

selam arkadfaşlar sonuçne oldu acaba bende krem siparil verecem X-TRA GEL ismindeki kremi.ama dedim gene bir araştırayım netten bu formu gördüm ve karasız kaldım dediğim kremide ebru akelin programında gördüm.bilmiyorum yaa karasız kaldım yardım arkdaşlar.

yaa selulıtın gorunumu portakal kabuguna ne kadar cok benzıyo degılmı ama cok kotu bı gorunumu var bence

X